Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Bieganie W tej kategorii nie ma produktów.

Bieganie

Damska odzież do biegania Odlo

Szwajcarska firma Odlo od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy bielizny termoaktywnej i odzieży technicznej. Bogata oferta marki Odlo pozwala skompletować odpowiedni strój sportowy dopasowany do indywidualnych wymagań sportowca. Dla wielu bieganie to coś więcej, niż tylko ćwiczenie. Bieganie to pas...

Damska odzież do biegania Odlo

Szwajcarska firma Odlo od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy bielizny termoaktywnej i odzieży technicznej. Bogata oferta marki Odlo pozwala skompletować odpowiedni strój sportowy dopasowany do indywidualnych wymagań sportowca. Dla wielu bieganie to coś więcej, niż tylko ćwiczenie. Bieganie to pasja, energia i przestrzeń. Bez względu na to czy trenujesz na bieżni czy w parku, odzież techniczna na zimę marki Odlo pomoże osiągnąć Ci zamierzony cel.

W zimie nie musisz rezygnować z uprawiania swojej ulubionej dyscypliny sportowej. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednią odzież i bieliznę termoaktywną, która skutecznie zabezpieczą Cię przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz niskimi temperaturami. Bielizna termoaktywna doskonale nadaje się dla wszystkich osób, które uprawiają sport. Dzięki doskonałym właściwościom oraz innowacyjnym technologiom bielizna termoaktywna Odlo wybierana jest przez najlepszych sportowców na świecie.

Damska bielizna termoaktywna skutecznie zabezpiecza przed zimnem. Zapewnia odpowiednią izolację cieplną i szybkie odprowadzanie potu od skóry na zewnątrz. Utrzymuje skórę ciepłą i przyjemnie suchą na dłużej. Już teraz nie musisz rezygnować z zimowych treningów na świeżym powietrzu. Bielizna Odlo zatrzymuje odpowiednią ilość ciepła, tak aby nie doszło do nadmiernego wychłodzenia lub przegania organizmu. Gwarantuje wyjątkowy komfort noszenia, nie uciska, nie podrażania oraz nie przeszkadza podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie szeroki wybór produktów marki Odlo: koszulki, podkoszulki, golfy, polary, bluzy, spodnie oraz wiele innych.

Więcej