Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Producent
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Bielizna termoaktywna Znaleziono 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Bielizna termoaktywna

Męska bielizna termoaktywna Odlo na zimę 

Szwajcarska firma Odlo kładzie duży nacisk na maksymalną funkcjonalność oraz wygodę. Dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu Odlo tworzy wyjątkową bieliznę termoaktywną odpowiednią do każdej sytuacji i każdego rodzaju aktywności fizycznej. Produkty Odlo to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, zaa...

Męska bielizna termoaktywna Odlo na zimę 

Szwajcarska firma Odlo kładzie duży nacisk na maksymalną funkcjonalność oraz wygodę. Dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu Odlo tworzy wyjątkową bieliznę termoaktywną odpowiednią do każdej sytuacji i każdego rodzaju aktywności fizycznej. Produkty Odlo to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, zaawansowane technologicznie materiały oraz znakomita funkcjonalność. Zimowa kolekcja Odlo skierowana jest do aktywnych mężczyzn, którzy chcą czerpać maksimum przyjemności ze sportu w każdych warunkach pogodowych, bez względu na porę roku.

Męska bielizna termoaktywna jest niezwykle lekka, funkcjonalna i nowoczesna. Doskonałe kroje, odpowiednie dopasowanie oraz staranie wyselekcjonowane materiały zapewniają maksymalny komfort i wygodę podczas użytkowania. Bielizna termoaktywna na zimę gwarantuje optymalną izolację cieplną i szybkie odprowadzanie potu od skóry na zewnątrz. Zatrzymuje właściwą ilość ciepła, tak aby nie dochodziło do nadmiernego wychłodzenia lub przegrzania organizmu. Sportowa bielizna na zimę zapewnia nieograniczoną swobodę ruchów, nie uciska oraz nie podrażnia. Gwarantuje maksymalną wygodę i komfort podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej.

Marka Odlo oprócz bielizny termoaktywnej oferuje bogaty wybór odzieży technicznej. Odpowiednio dobrana bielizna termoaktywna i odzież techniczna doskonale uzupełniają się w działaniu i tworzą funkcjonalny ubiór sportowy, który doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych, nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Więcej