Marki

Katalog

Włączone filtry:

Warunki wysyłki

X-country Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
X-country

Odzież techniczna na zimę marki Odlo

Odlo to producent nowoczesnych rozwiązań w zakresie profesjonalnej odzieży technicznej i bielizny termoaktywnej zarówno dla sportowców zawodowych, jak i amatorów. Szeroka gama produktów Odlo dostępna jest w niezwykle modnych wersjach kolorystycznych, które bez wątpienia prz...

Odzież techniczna na zimę marki Odlo

Odlo to producent nowoczesnych rozwiązań w zakresie profesjonalnej odzieży technicznej i bielizny termoaktywnej zarówno dla sportowców zawodowych, jak i amatorów. Szeroka gama produktów Odlo dostępna jest w niezwykle modnych wersjach kolorystycznych, które bez wątpienia przypadną do gustu amatorom aktywności na świeżym powietrzu.

Sportowa odzież techniczna Odlo z serii X-Country doskonale sprawdza się podczas sportów biegowych. Dzięki zaawansowanym technologicznie materiałom, precyzji wykonania i zastosowaniu wielu praktycznych rozwiązań odzież techniczna Odlo skutecznie zabezpieczy Cię przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Odzież na zimę Odlo już od wielu lat jest nieodłącznym elementem ekwipunku podczas długich, zimowych wędrówek i wypraw. Mroźny wiatr, deszcz czy śnieg nie będą stanowić zagrożenia dla Twojego zdrowia. Funkcjonalna odzież Odlo zapewni Ci doskonałą ochronę oraz maksymalną wygodę i komfort podczas użytkowania zarówno na co dzień, jak i podczas podróżny.

Więcej