Nowy Skarpety do biegania Odlo CERAMICOOL RUN 3pak czarne -762970/15000

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Skarpety do biegania krótkie Odlo CERAMICOOL RUN 3pak czarne - 762970/15000

ODLO

179.98

179,98 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Skarpety do biegania krótkie Odlo CERAMICOOL RUN 3pak czarne - 762970/15000

Skarpety Odlo CERAMICOOL RUN 3pak zarówno dla kobiet jak i mężczyzn to wygodne skarpet do biegania. Technologia ceramicool w skarpetach utrzymuje stopy w chłodzie dzięki ceramicznym cząsteczkom w skarpetach, które skutecznie chłodzą skórę. Wilgoć jest skutecznie odprowadzana, a skarpety oferują wysoką oddychalność. Skarpety są dodatkowo wzmocnione na pięcie i palcach dla wsparcia i ochrony.

Główne cechy:

  • Technologia Ceramicool utrzymuje stopy w chłodzie
  • Skutecznie odprowadza wilgoć
  • Wzmacniana pięta i palce
  • Wysoka oddychalność
  • 3 pary w zestawie

Technologia:

  • CERAMICOOL : Wykonana z lekkich tkanin z wplecionymi ceramicznymi przędzami cząsteczkowymi dla szybkiej wymiany ciepła i aktywnego chłodzenia. Technologia Ceramicool aktywnie obniża temperaturę ciała nawet o jeden stopień, dzięki czemu możesz zachować chłód i komfort, nawet w upale.
  • LIGHT zapewnia optymalny komfort w każdej sytuacji i w każdych warunkach pogodowych przez cały rok. Wszechstronna całoroczna odzież sportowa. Doskonałe właściwości odprowadzania wilgoci.

Naciskasz na kolejny kilometr. Kolejne spojrzenie na swój nadgarstek. O ile dalej zajdziesz? O ile szybciej? Skarpety Odlo CERAMICOOL RUN zostały zaprojektowane specjalnie dla biegaczy - musisz je mieć!

Odlo - Troszczymy się. Działamy. Dzielimy się.

Urodzeni w Norwegii - skonstruowani w Szwajcarii, zrównoważony rozwój zawsze był częścią naszego korporacyjnego DNA. Nasze logo w kształcie śmigła przedstawia trzy podstawowe wartości naszej firmy: odpowiedzialność, działanie i przejrzystość. Te trzy podstawowe wartości reprezentują trzy wymiary, których używamy, aby zająć się zrównoważonym rozwojem: We Care, We Share, We Act...