Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Spodnie termoaktywne damskie Odlo Active Warm Eco - 159121/30810

ODLO

229.99

 
Wybierz rozmiar produktu:

Damskie spodnie termoaktywne ACTIVE WARM ECO

Wykonane z innowacyjnego, ekologicznego materiału spodnie ACTIVE WARM ECO (wykonane w 100% z przetworzonych włókien poliestrowych) są miękkie w dotyku, cechują się doskonałą rozciągliwością i mają naturalne właściwości ZeroScent, które zapewniają uczucie świeżości. Zaprojektowany z wysokim stanem i dopasowanym krojem, skutecznie zatrzymuje ciepło ciała, jednocześnie zapewniając lepsze odprowadzanie wilgoci - krok we właściwym kierunku dla zrównoważonego rozwoju. 

Zwiększ swoją wydajność i zachowaj świadomość ekologiczną dzięki damskim spodniom warstwy podstawowej ODLO ACTIVE WARM ECO.

Cechy:

  • Doskonała warstwa docieplająca
  • Odprowadzanie wilgoci
  • Miękkie w dotyku
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Najnowsze ekologiczne wzornictwo
  • Skład materiału: 100% Polyester (pochodzący z recyklingu)

Technologie:

​​ZeroScent 
Nowa technologia antyzapachowa Odlo opiera się w 100% na naturalnych materiałach, które zapobiegają przenikaniu substancji zapachowych do włókien. W ten sposób rozwój bakterii został ograniczony. Korzyści płynące z użytkowania odzieży, w której wykorzystano tę technologie dotyczą ludzi, jak również środowiska

WARM Wysoce funkcjonalna odzież sportowa z doskonałą izolacją termiczną, która utrzymuje ciepło ciała, gdy na zewnątrz jest zimno. Dzięki właściwościom skutecznie odprowadzającym wilgoć, skóra pozostaje sucha i ciepła. Ciepła jakość termiczna jest idealna do wszystkich zimowych aktywności.