Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Spodnie termoaktywne dziecięce w paski Odlo Active Warm Originals Eco - 159429/21014

ODLO

179.98

179,98 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Spodnie termoaktywne dziecięce w paski Odlo Active Warm Originals Eco

Wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu w zakładzie produkcyjnym Odlo w Europie, spodnie warstwy podstawowej są bardzo wygodne. Doskonale sprawdza się w zimniejsze dni, nawet podczas forsownych czynności. Zapewniają skuteczne odprowadzanie wilgoci. Materiał jest miękki w dotyku i wygodnie układa się na skórze. 

Cechy:

  • Ogrzewanie
  • Doskonałe zarządzanie wilgocią
  • Jak druga skóra, ale jest nieco luźniejszy niż Slim
  • System kontroli temperatury: funkcjonalna odzież sportowa o doskonałej izolacyjności termicznej, która utrzymuje ciepło ciała w chłodne dni. Dzięki skutecznej regulacji nawilżenia skóra pozostaje przyjemnie sucha i ciepła. 
  • Bardzo miękka wewnętrzna strona
  • Produkt posiada certyfikat Oeko-Tex. Oeko-Tex Standard 100 to renomowana etykieta produktu, która gwarantuje, że produkt został przetestowany i zatwierdzony zgodnie z wymogami międzynarodowego stowarzyszenia Oeko-Tex. Możesz być pewien, że ten produkt jest całkowicie wolny od szkodliwych i alergizujących chemikaliów.
  • Właściwości materiału: szybkoschnacy, szybkie odprowadzanie wilgoci, oddychający,
  • Wyprodukowane w Europie
Baza dla dzieciaków, które po prostu chcą się wyszaleć. Ciepło, którego potrzebują przez cały dzień.
Technologie:

WARM Wysoce funkcjonalna odzież sportowa z doskonałą izolacją termiczną, która utrzymuje ciało w cieple, gdy na zewnątrz jest zimno. Dzięki skutecznym właściwościom odprowadzania wilgoci tkaniny, skóra jest utrzymywana w suchości i cieple. Ciepła jakość termiczna jest idealna do wszystkich zimowych aktywności.

ZEROSCENT ogranicza gromadzenie się bakterii u źródła. Wynik? Mniej nieprzyjemnego zapachu. Więcej użytkowania pomiędzy praniami. Łatwiejsze usuwanie zapachu w dniu prania.

Odlo - Troszczymy się. Działamy. Dzielimy się.

Urodzeni w Norwegii - skonstruowani w Szwajcarii, zrównoważony rozwój zawsze był częścią naszego korporacyjnego DNA. Nasze logo w kształcie śmigła przedstawia trzy podstawowe wartości naszej firmy: odpowiedzialność, działanie i przejrzystość. Te trzy podstawowe wartości reprezentują trzy wymiary, których używamy, aby zająć się zrównoważonym rozwojem: We Care, We Share, We Act...