Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Ochraniacze bramkarskie W tej kategorii nie ma produktów.

Ochraniacze bramkarskie

Reusch - Ochraniacze na kolana i łokcie dla bramkarzy

Firma Reusch łączy w sobie wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Mottem przewodnim firmy jest tworzenie funkcjonalnych i wygodnych rękawic brakarskich i akcesoriów ochronnych. Wybierając produkty marki Reusch można mieć pewność, że są one najwyższej jakości, wyko...

Reusch - Ochraniacze na kolana i łokcie dla bramkarzy

Firma Reusch łączy w sobie wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Mottem przewodnim firmy jest tworzenie funkcjonalnych i wygodnych rękawic brakarskich i akcesoriów ochronnych. Wybierając produkty marki Reusch można mieć pewność, że są one najwyższej jakości, wykonane w sposób zapewniający komfort oraz maksymalne bezpieczeństwo. Wszystkie produkty marki Reusch spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania bramkarzy.

Firma Reusch oferuje najwyższej jakości, profesjonalny sprzęt ochronny dla bramkarzy. Z pośród szerokiej gamy akcesoriów znajdziecie ochraniacze na kolana, ochraniacze na łokcie oraz ściągacze na nadgarstek.

Niezwykle lekkie i elastyczne ochraniacze Reusch są wyposażone w specjalną piankę, która skutecznie tłumi uderzenia oraz amortyzuje upadki, zabezpieczając kolana i łokcie przed kontuzjami. Ochraniacze na łokcie i kolana zostały wykonane z wytrzymałego materiału odpornego na ścieranie i wytarcia. Cechują się wysoką wytrzymałością na zniszczenia. Doskonale zabezpieczają bramkarza przed wszelkimi urazami. Specjalne ergonomiczne wytłoczenia gwarantują nieograniczoną swobodę ruchów oraz maksymalną wygodę.

Więcej