Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:

    Dostawa

    Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

    Bluzy Bramkarskie

    Reusch - Profesjonalne bluzy bramkarskie

    Firma Reusch to światowy lider w produkcji odzieży i akcesoriów sportowych dla bramkarzy i narciarzy. Reusch oferuje całą gamę produktów, które tworzy dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Charakterystyczną cechą produktów Reusch jest ich niezawodność, bezpieczeństwo or...

    Reusch - Profesjonalne bluzy bramkarskie

    Firma Reusch to światowy lider w produkcji odzieży i akcesoriów sportowych dla bramkarzy i narciarzy. Reusch oferuje całą gamę produktów, które tworzy dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Charakterystyczną cechą produktów Reusch jest ich niezawodność, bezpieczeństwo oraz niezwykła funkcjonalność. Produkty marki Reusch mają swój niepowtarzalny styl oraz kolorystykę, która sprawia, że są one rozpoznawalne na całym świcie przez miłośników piłki nożnej.

    Doskonała ochrona i nieskrępowana swoboda ruchów, to podstawa dla każdego bramkarza. Innowacyjne rozwiązania i technologie jakie stosuje firma Reusch sprawiają, że produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na całym świecie zarówno wśród profesjonalistów jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną.

    Treningowe bluzy dla bramkarzy odznaczają się dużą oddychalnością. Efekt ten został uzyskany dzięki zastosowaniu tkaniny - Air Mesh. Anatomiczny krój bluzy połączony z innowacyjnymi metodami szycia zapewnia doskonałe dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała. Specjalne ochraniacze ramion i łokci gwarantują maksymalną ochronę.

    Poza bluzami treningowymi dla bramkarzy w kolekcji letniej Reusch znajdziecie kombinezony, spodnie i spodenki dla bramkarzy, ochraniacze, oraz profesjonalne rękawice bramkarskie.

    Więcej

    Bluzy Bramkarskie Znaleziono 25 produktów.

    Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
    Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów