Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:

  Dostawa

  Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

  Junior

  Odzież bramkarska dla dzieci i juniorów marki Reusch

  Większość dzieci zaczyna swoją przygodę z piłką nożną w bardzo młodym wieku. Dla młodszych dzieci piłka nożna na początku to tylko zabawa, która z czasem może stać się czymś więcej, prawdziwą pasją ! Bez względu na stopień zaawansowania młodego bramkarza, warto zainwestować w odpowiedn...

  Odzież bramkarska dla dzieci i juniorów marki Reusch

  Większość dzieci zaczyna swoją przygodę z piłką nożną w bardzo młodym wieku. Dla młodszych dzieci piłka nożna na początku to tylko zabawa, która z czasem może stać się czymś więcej, prawdziwą pasją ! Bez względu na stopień zaawansowania młodego bramkarza, warto zainwestować w odpowiedni strój, który zwiększy jego komfort oraz bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną.

  Firma Reusch specjalne z myślą o najmłodszych zawodnikach stworzyła odzież bramkarską na miarę profesjonalistów. Juniorska odzież treningowa Reusch została wykonana z najwyższej jakości materiałów oraz z pełną dbałością o najmniejszy szczegół. Najważniejszą cechą wszystkich produktów marki Reusch niezawodność, funkcjonalność oraz maksymalne bezpieczeństwo.

  Z pośród bogatej oferty marki Reusch znajdziecie spodnie i spodenki bramkarskie, bluzy, kombinezony treningowe oraz profesjonalne rękawice bramkarskie i akcesoria.

  Więcej

  Junior Znaleziono 5 produktów.

  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów