Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Spodnie, spodenki bramkarskie

Odzież dla bramkarzy marki Reusch - Spodnie i spodenki bramkarskie

Bogata oferta firmy Reusch umożliwia znalezienie odpowiedniego stroju dla bramkarza w każdym fasonie, kolorze i rozmiarze. Nowoczesne rozwiązania i technologie jakie stosuje firma Reusch sprawiają, że produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na całym świecie zaró...

Odzież dla bramkarzy marki Reusch - Spodnie i spodenki bramkarskie

Bogata oferta firmy Reusch umożliwia znalezienie odpowiedniego stroju dla bramkarza w każdym fasonie, kolorze i rozmiarze. Nowoczesne rozwiązania i technologie jakie stosuje firma Reusch sprawiają, że produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na całym świecie zarówno wśród profesjonalnych bramkarzy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną.

Podczas gry na boisku cała uwaga bramkarza skupia się na piłce. W tym samym czasie bramkarz musi wytrzymać twarde lądowania oraz starcia z zawodnikami. W takich sytuacjach potrzebna jest odpowiednia odzież ochronna, która skutecznie zabezpieczy przed wszelkimi kontuzjami i poważniejszymi urazami podczas meczu.

Spodnie i spodenki bramkarskie marki Reusch zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które posiadają świetne tłumią wstrząsy. Innowacyjna technologia Reusch ProGuard, gwarantuje doskonałe właściwości tłumiące. Dzięki odpowiedniej odzież bramkarskie bramkarz jest doskonale chroniony oraz jest w pełni przygotowany na każdą interwencję.

Odzież bramkarska Reusch została wykonana z najwyższej jakości materiałów oraz z pełną dbałością o najmniejszy szczegół. Najważniejszą cechą wszystkich produktów marki Reusch niezawodność, funkcjonalność oraz maksymalne bezpieczeństwo. Spodnie treningowe dla bramkarzy zostały wyposażone w specjalne ochraniacze, które są niezwykłe wytrzymałe i solidne, a za razem niezwykle lekkie.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie bardzo duży wybór produktów marki Reusch - profesjonalne rękawice bramkarskie, bluzy treningowe, kombinezony, ochraniacze oraz akcesoria. Producent Reusch oferuje również odzież bramkarską dla dzieci i młodzieży.

Więcej

Spodnie, spodenki bramkarskie Znaleziono 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów