Marki

Katalog

Włączone filtry:

Warunki wysyłki

Spodnie, spodenki bramkarskie Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Spodnie, spodenki bramkarskie

Reusch - Profesjonalne spodnie i spodenki dla bramkarzy

Każdy miłośnik piłki nożnej z całą pewności zetknął się z marką Reusch. Firma Reusch jest znanym i cenionym na całym świcie i liderem w produkcji profesjonalnych rękawic i odzieży bramkarskiej. Produkty te są praktyczne, wygodne i jednocześnie stylowe. Unikalny charakter produktów m...

Reusch - Profesjonalne spodnie i spodenki dla bramkarzy

Każdy miłośnik piłki nożnej z całą pewności zetknął się z marką Reusch. Firma Reusch jest znanym i cenionym na całym świcie i liderem w produkcji profesjonalnych rękawic i odzieży bramkarskiej. Produkty te są praktyczne, wygodne i jednocześnie stylowe. Unikalny charakter produktów marki Reusch sprawia, że bez problemu są one rozpoznawalne.

Charakterystyczną cechą odzieży bramkarskiej produkowanej przez firmę Reusch jest wyposażenie w technologie zwiększające bezpieczeństwo oraz funkcjonalność rozwiązań. Reusch projektując swoje produkty dokłada wszelkich starań by sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom bramkarzy.

Strój bramkarza musi być niezwykle wytrzymały i odporny. W tym celu, firma Reuch zastosowała szereg innowacyjnych technologii i rozwiązań. Specjalne materiały z których zostały wykonane spodnie bramkarskie Reusch sprawiają, że są on wyjątkowo wytrzymałe, mocne a zarazem przyjemne w dotyku. Specjalne wkładki zastosowane w strefach najbardziej narażonych na urazy zapewniają bramkarzowi dobrą ochronę bez utraty mobilności.

Więcej