Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Producent
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Mountaineering Znaleziono 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Mountaineering

Reusch - Zimowe rękawice do wspinaczki    

Linia rękawic alpinistycznych Mountaineering została stworzona z myślą o ludziach aktywnych, którzy kochają wspinaczkę i sporty górskie. Rękawice marki Reusch cieszą się również dużym zainteresowaniem wśród amatorów weekendowych wypadów w góry. Dzięki ws...

Reusch - Zimowe rękawice do wspinaczki    

Linia rękawic alpinistycznych Mountaineering została stworzona z myślą o ludziach aktywnych, którzy kochają wspinaczkę i sporty górskie. Rękawice marki Reusch cieszą się również dużym zainteresowaniem wśród amatorów weekendowych wypadów w góry. Dzięki współpracy z profesjonalistami zajmującymi się sportami górskimi, rękawice spełniają najbardziej wygórowane wymagania.

Seria alpinistycznych rękawic Reusch posiada swój niepowtarzalny styl. Techniczne rękawice wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które są niezwykle trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Posiadają specjalne wzmocnienia dłoni ze skóry naturalnej lub materiałów syntetycznych, które w znaczący sposób przyczyniają się do komfortu, funkcjonalności i trwałości rękawicy.

Oprócz doskonałej jakości materiałów rękawice do wspinaczki marki Reusch zostały wyposażone w membranę, która skutecznie chroni dłonie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie umożliwiając parowanie wilgoci. Membrana chroni przed działaniem wiatru. Sprawia, że dłonie pozostają suche i przyjemnie ciepłe przez długi czas.

Zimowe rękawice Reusch zapewnia niezwykłe ciepło oraz maksymalny komfort. Skutecznie chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Doskonale zabezpieczają przed wszelkimi otarciami i uderzeniami o twardą powierzchnię śniegu. Sprawiają, że każda wyprawa w góry jest jeszcze bardziej przyjemna bez względu na pogodę.

Więcej