Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:

  Dostawa

  Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

  Racing

  Profesjonalne rękawice racingowe do narciarstwa wyczynowego

  Nie jeden miłośnik sportów zimowych z pewnością zetknął się niejednokrotnie z marką Reusch. Przez lata zarówno profesjonalni sportowcy, jak i amatorzy z całego świata zaufali marce Reusch. Firma oferuje najwyższej klasy produkty przeznaczone dla narciarzy alpinistycznych,...

  Profesjonalne rękawice racingowe do narciarstwa wyczynowego

  Nie jeden miłośnik sportów zimowych z pewnością zetknął się niejednokrotnie z marką Reusch. Przez lata zarówno profesjonalni sportowcy, jak i amatorzy z całego świata zaufali marce Reusch. Firma oferuje najwyższej klasy produkty przeznaczone dla narciarzy alpinistycznych, którzy cenią sobie ciepło, wygodę oraz skuteczną ochronę.

  Reusch projektuje i tworzy praktyczne, wygodne i jednocześnie niezwykle wytrzymałe rękawice, które spełniają najbardziej wygórowane wymagania sportowców. Rękawice Reusch wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, oraz wyposażone we funkcjonalne systemy i rozwiązania technologiczne, które zwiększają bezpieczeństwo narciarzy podczas ekstremalnych zjazdów.

  Narciarskie rękawice zjazdowe zostały wyposażone w panele ochronne z nadrukami ceramicznymi wyściełane silikonem, które skutecznie zabezpieczają przed ścieraniem. Zapewniają niezwykłą wytrzymałość oraz odporność w kontakcie z kijami narciarskimi lub podczas zderzenia z podłożem przy dużej prędkości.

  W rękawicach racingowych Reusch do zjazdów alpejskich zastosowano technologię Pro Flex. Dzięki temu rękawice Reusch łączą w sobie maksymalną ochronę oraz niezwykłą elastyczność.

  Więcej

  Racing Znaleziono 13 produktów.

  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów