Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200zł >Sprawdź

Rękawice bramkarskie męskie Reusch Pure Contact Aqua szare - 52/70/400/6026

SKU
52/70/400/6026
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 310,43 zł 449,90 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Rękawice bramkarskie męskie Reusch Pure Contact Aqua szare - 52/70/400/6026

SKU
52/70/400/6026

Rękawice bramkarskie męskie Reusch Pure Contact Aqua szare - 52/70/400/6026

Nieograniczona kontrola w każdych warunkach pogodowych! Pure Contact Aqua z dopasowaniem drugiej skóry i super lekką konstrukcją został opracowany specjalnie na mokre warunki dzięki lateksowi wodnemu. Na zawodach poczujesz jeszcze większą stabilizację w okolicy nadgarstka. Zaktualizowany projekt oparty na masowych, małych, pojedynczych silikonowych nadrukach zapewnia świeży wygląd i nieznacznie wzmacnia stabilność neoprenowego materiału bazowego, nie rezygnując z elastyczności.

Zastosowana technologia:

  • Grip Aqua - Ta pianka meczowa zapewnia doskonałą przyczepność w suchych, a szczególnie mokrych warunkach pogodowych i powierzchniowych dzięki unikalnemu składowi lateksu i naszym ekskluzywnym cząsteczkom Hydrograin.
  • Elastic Strap - Pasek premium składający się z dwóch kawałków lateksu i neoprenu, które są połączone bardzo elastyczną wkładką tekstylną. Ta specjalna mieszanka materiałów gwarantuje bardzo precyzyjne i stabilne mocowanie.

7 Kroków jak prawidłowo dbać o rękawice:

1. Wybierz rękawice odpowiednie dla swoich potrzeb
Weź rękawice, które są przeznaczone do rodzaju nawierzchni regularnie graj i warunki pogodowe, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć najbardziej. Wybierz piankę dłoni, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom wymagania. Chociaż wszystkie rękawice Reusch są wykonane z wysokiej jakości materiałów różnią się przyczepnością, amortyzacją i trwałością, w zależności od składu materiału pianki.

2. Wyprać przed pierwszym użyciem
Nigdy o tym nie zapominaj! W celu wyeliminowania pozostałości po mydle niezbędne w procesie produkcji, rękawice przed pierwszym użyciem należy je umyć ciepłą wodą.
Dopiero po tej procedurze rękawice osiągają pełnię swoich możliwości właściwości chwytne.

3. Zwilżaj przed każdą grą.
Zwilż wszystkie rodzaje rękawic bramkarskich przed rozpoczęciem gry. Podczas użytkowania utrzymuj rękawice w stanie lekko wilgotnym.

4. Wyczyść po grze.
Po zakończeniu gry umyj rękawice w ciepłej wodzie (około 35°C). W celu wyeliminowania zabrudzeń pogarszających przyczepność rękawiczek. Nie używaj agresywnych rozpuszczalników ani żrących środków czyszczących. Pierz ręcznie, a nie w pralce. Aby rękawice były idealnie czyste, użyj dodatkowo specjalnego płynu do mycia rękawic.

5. Susz w temperaturze pokojowej.
Pozostaw rękawice do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Przechowywać z dala od grzejników lub innych źródeł bezpośredniego ciepła, co zniszczyłoby lateks.

6. Przechowywać w odpowiednim miejscu.
Nie wystawiaj rękawic na promieniowanie UV, takie jak intensywne słońce lub światło świetlówek, ponieważ może to zaszkodzić przyczepności i trwałości warstwy lateksu. Przechowuj rękawice w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu. Torby bramkarskie to idealne miejsce do przechowywania rękawic.

7. Używać do całkowitego zużycia produktu.
Bardzo miękkie pianki w dłoniach mogą nosić pierwsze ślady użytkowania już po krótkim okresie użytkowania. Wydajność i właściwości chwytne rękawicy pozostaną nienaruszone, aż rękawica całkowicie się zużyje.

Możliwość dokupienia pianki do czyszczenia rękawic Reusch Glove - Wash 51/62/800