Nowy Rękawice dziecięce pięciopalczaste Reusch Maxi R-TEX® XT niebieskie - 62/85/215/4507

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rękawice dziecięce pięciopalczaste Reusch Maxi R-TEX® XT niebieskie - 62/85/215/4507

REUSCH

Ostatnie egzemplarze!

149.9

 
Wybierz rozmiar produktu:

Rękawice dziecięce pięciopalczaste  Reusch Maxi R-TEX® XT niebieskie - 62/85/215/4507

Ciepłe, miękkie i nieprzemakalne rękawiczki dziecięce Reusch Maxi R-TEX XT Mitten. Posiadają długi mankiet, ściągacz na nadgarstu oraz system stoperów dla doskonałego dopasowania. Dzięki zastosowaniu membrany R-TEX rękawice są wodoodporne i dobrze oddychające.


Zastosowane technologie:

  • R-TEX XT - Jest to wodoodporna, wiatroodoporna i oddychająca membrana. Wykonana z bardzo cienkiego, miękkiego i rozciągliwego materiału. Zapewnia nieograniczoną swobodę ruchu oraz szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.
  • TecFill - Izolacja z włókna syntetycznego. Kompaktowa i solidna izolacja. Zapewnia odpowiednią ilość ciepła.
  • MicroActive - Bardzo miękka poliestrowa podszewka. Zapewnia wysoki komfort noszenia i zapobiega podrażnieniom skóry. Pochłania wilgoć ze skóry i transportuje ją na powierzchnię. Właściwości regulujące temperaturę i antystatyczne.
  • Sotfshell - Tkaniny softshell są wodoodporne, wiatroodporne, wysoce oddychające i bardzo rozciągliwe, aby umożliwić dłoniom chwytanie i poruszanie się bez ograniczeń. Jak sama nazwa wskazuje, tkanina ta charakteryzuje się miękkością, która gwarantuje wysoki komfort noszenia i przyjemny dotyk.


Poziom ciepła: Warm - Wygodnie ciepłe rękawiczki na normalne zimowe temperatury. Rękawice Reusch z izolacją kompaktową lub o małej objętości.

Produkowane w rozmiarach: 0 - V

*Rozmiary te są odpowiednikiem wieku dziecka:

0 dla wieku 0-1

I dla wieku 1-2

II dla wieku 2-3

III dla wieku 3-4

IV dla wieku 4-5

V dla wieku 5-6