Nowy Rękawice dziecięce Reusch Ben Mitten czarno - zielone - 62/85/408/7716

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rękawice dziecięce Reusch Ben Mitten czarno - zielone - 62/85/408/7716

REUSCH

Ostatnie egzemplarze!

139.89

139,89 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Rękawice dziecięce  Reusch Ben Mitten czarno - zielone - 62/85/408/7716

Reusch Ben Mitten to rękawice dla najmłodszych dzieci. Dzięki wyjątkowo długiemu suwakowi na grzbiecie, są bardzo łatwe do założenia. Zastosowana ociepliny R-LOFT zatrzymuje ciepło wewnątrz rękawicy. Dodatkowo w modelu tym zastosowano miękką poliestrową podszewkę. Produkt jest wodoodporny oraz wiatroodporne.

Zastosowane technologie:

  • R-LOFT - Bardzo ciepła i bardzo miękka syntetyczna izolacja. Duża objętość i niska waga. Zatrzymuje ciepło wewnątrz rękawicy. Zapewnia maksymalny komfort.
  • MicroActive - Bardzo miękka poliestrowa podszewka. Zapewnia wysoki komfort noszenia i zapobiega podrażnieniom skóry. Pochłania wilgoć ze skóry i transportuje ją na powierzchnię. Właściwości regulujące temperaturę i antystatyczne.
  • Water repellant shell - Te wodoodporne i wiatroodporne tkaniny zewnętrzne zapewniają wygodę i niezawodną odporność rękawic. Ze względu na swoją wysoce stabilną naturę nie łuszczą się i dlatego są bardzo trwałe.

Poziom ciepła: Extra Warm -Absolutnie odpowiednie rękawice do bardzo niskich temperatur. Dodatkowe ciepło jest generowane przez wysokowydajne syntetyczne materiały izolacyjne.

Produkowane w rozmiarach: 0 - V

*Rozmiary te są odpowiednikiem wieku dziecka:

0 dla wieku 0-1

I dla wieku 1-2

II dla wieku 2-3

III dla wieku 3-4

IV dla wieku 4-5

V dla wieku 5-6