Nowy Rękawice dziecięce Reusch Kaden Down R-TEX® XT Mitten niebieskie - 62/85/562/4454

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rękawice dziecięce Reusch Kaden Down R-TEX® XT Mitten niebieskie - 62/85/562/4454

REUSCH

Ostatnie egzemplarze!

179.9

 
Wybierz rozmiar produktu:

Rękawice dziecięce Reusch Kaden Down R-TEX® XT Mitten niebieskie - 62/85/562/4454

Reusch Kaden Down R-TEX XT Mitten to jeden z najcieplejszych modeli rękawic dziecięcych Reusch. Te wysokiej jakości rękawice dziecięce z ociepleniem puchowym, posiadają długi mankiet, ściągacz na nadgarstu oraz system stoperów dla doskonałego dopasowania. Dzięki zastosowaniu membrany R-TEX rękawice są wodoodporne i dobrze oddychające.

Zastosowane technologie:

  • R-TEX XT - Jest to wodoodporna, wiatroodoporna i oddychająca membrana. Wykonana z bardzo cienkiego, miękkiego i rozciągliwego materiału. Zapewnia nieograniczoną swobodę ruchu oraz szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.
  • REALDOWN - Puch gęsi, kaczy lub edredonowy. Najlepszy stosunek ciepła do wagi. Miękka, lekka i puszysta natura o doskonałych właściwościach grzewczych. Chroniony oddychającą i wodoodporną „torbą puchową”.
  • MicroActive - Bardzo miękka poliestrowa podszewka. Zapewnia wysoki komfort noszenia i zapobiega podrażnieniom skóry. Pochłania wilgoć ze skóry i transportuje ją na powierzchnię. Właściwości regulujące temperaturę i antystatyczne.
  • Sotfshell - Tkaniny softshell są wodoodporne, wiatroodporne, wysoce oddychające i bardzo rozciągliwe, aby umożliwić dłoniom chwytanie i poruszanie się bez ograniczeń. Jak sama nazwa wskazuje, tkanina ta charakteryzuje się miękkością, która gwarantuje wysoki komfort noszenia i przyjemny dotyk.

Poziom ciepła: Extra Warm -Absolutnie odpowiednie rękawice do bardzo niskich temperatur. Dodatkowe ciepło jest generowane przez wysokowydajne syntetyczne materiały izolacyjne.

Produkowane w rozmiarach: 0 - V 

*Rozmiary te są odpowiednikiem wieku dziecka:

0 dla wieku 0-1

I dla wieku 1-2

II dla wieku 2-3

III dla wieku 3-4

IV dla wieku 4-5

V dla wieku 5-6