Nowy Rękawice dziecięce Reusch Maxi R-TEX® XT Mitten różowe - 62/85/515/3305

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rękawice dziecięce Reusch Maxi R-TEX® XT Mitten różowe - 62/85/515/3305

REUSCH

Ostatnie egzemplarze!

139.89

139,89 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Rękawice dziecięce  Reusch Maxi R-TEX® XT Mitten różowe - 62/85/515/3305

Ciepłe, miękkie i nieprzemakalne rękawiczki dziecięce Reusch Maxi R-TEX XT Mitten. Posiadają długi mankiet, ściągacz na nadgarstu oraz system stoperów dla doskonałego dopasowania. Dzięki zastosowaniu membrany R-TEX rękawice są wodoodporne i dobrze oddychające.


Zastosowane technologie:

  • R-TEX XT - Jest to wodoodporna, wiatroodoporna i oddychająca membrana. Wykonana z bardzo cienkiego, miękkiego i rozciągliwego materiału. Zapewnia nieograniczoną swobodę ruchu oraz szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.
  • TecFill - Izolacja z włókna syntetycznego. Kompaktowa i solidna izolacja. Zapewnia odpowiednią ilość ciepła.
  • MicroActive - Bardzo miękka poliestrowa podszewka. Zapewnia wysoki komfort noszenia i zapobiega podrażnieniom skóry. Pochłania wilgoć ze skóry i transportuje ją na powierzchnię. Właściwości regulujące temperaturę i antystatyczne.
  • Sotfshell - Tkaniny softshell są wodoodporne, wiatroodporne, wysoce oddychające i bardzo rozciągliwe, aby umożliwić dłoniom chwytanie i poruszanie się bez ograniczeń. Jak sama nazwa wskazuje, tkanina ta charakteryzuje się miękkością, która gwarantuje wysoki komfort noszenia i przyjemny dotyk.


Poziom ciepła: Warm - Wygodnie ciepłe rękawiczki na normalne zimowe temperatury. Rękawice Reusch z izolacją kompaktową lub o małej objętości.

Produkowane w rozmiarach: 0 - V

*Rozmiary te są odpowiednikiem wieku dziecka:

0 dla wieku 0-1

I dla wieku 1-2

II dla wieku 2-3

III dla wieku 3-4

IV dla wieku 4-5

V dla wieku 5-6