Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rękawice Reusch Attrakt Grip - 51/70/815/4011

REUSCH

129.9

129,90 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Rękawice Reusch Attrakt Grip

Attrakt to nowa linia rękawic bramkarskich pochodząca od znanej i cenionej na całym świecie topowej firmy Reusch. Wszystkie modele Attrakt charakteryzują się wysoką jakością wykonania, zastosowaniem najlepszych materiałów oraz połączeniem innowacyjnych technologii. Najwyższa jakość rękawic Reusch została potwierdzona przez wielu światowej sławy bramkarzy, takich jak Wojciech Szczęsny i Hugo Lloris.

Attrakt Grip zawiera lateks Reusch Grip, zupełnie nowy lateks, który stanowi podstawę wszystkich pianek używanych w naszej kolekcji. Dzięki dużej zawartości naturalnego lateksu zapewnia zwiększoną przyczepność i dobrą odporność na ścieranie. To doskonały model treningowy.

REUSCH GRIP
Wyprodukowana w Niemczech pianka lateksowa, która gwarantuje dobry chwyt i niezawodną trwałość dzięki dużej zawartości wysokiej jakości naturalnego lateksu. Udoskonalona wersja wcześniejszej pianki SG.

Cechy produktu:

  • niemieckiej produkcji treningowa pianka Reusch Grip - pewny chwyt oraz dobra amortyzacja
  • lekki, oddychający materiał zapewniający odpowiedni przepływ powietrza
  • elastyczne zapięcie na rzep
  • klasyczny krój płaski (expanse cut)