Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rękawice Reusch Attrakt Grip Finger Support - 52/70/810/2001

REUSCH

Ostatnie egzemplarze!

179.9

 
Wybierz rozmiar produktu:

RĘKAWICE REUSCH ATTRAKT GRIP FINGER SUPPORT - 52/70/810/2001

Attrakt to nowa linia rękawic bramkarskich pochodząca od znanej i cenionej na całym świecie topowej firmy Reusch. Wszystkie modele Attrakt charakteryzują się wysoką jakością wykonania, zastosowaniem najlepszych materiałów oraz połączeniem innowacyjnych technologii. Najwyższa jakość rękawic Reusch została potwierdzona przez wielu światowej sławy bramkarzy, takich jak Wojciech Szczęsny i Hugo Lloris.

Attrakt Grip Finger Support zawiera Lateks Reusch Grip, zupełnie nowy produkt, który stanowi podstawę wszystkich pianek używanych w naszej kolekcji. Charakteryzuje się zwiększoną przyczepnością i dobrą odpornością na ścieranie. Niezawodną ochronę przed urazami palców gwarantuje system Finger Support, zastosowany na wszystkich pięciu palcach. Ten model jest dostępny w wiodącej niebieskiej kolorystyce i czerwonej przeznaczonej na EURO 21.

REUSCH GRIP
Wyprodukowana w Niemczech pianka lateksowa, która gwarantuje dobry chwyt i niezawodną trwałość dzięki dużej zawartości wysokiej jakości naturalnego lateksu. Udoskonalona wersja wcześniejszej pianki SG.

Dodatkowe cechy produktu:

  • system ochrony palców Finger-Support, zapewniający usztywnienie oraz ochronę przeciwko przegięciu palców
  • dobrze klejąca treningowa pianka Reusch Grip
  • Elastyczne, regulowane zapięcie na rzep
  • tradycyjny płaski krój rękawicy