Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rękawice Reusch Attrakt Resist - 51/70/615/7700

REUSCH

109.9

109,90 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Rękawice Reusch Attrakt Resist

Attrakt to nowa linia rękawic bramkarskich pochodząca od znanej i cenionej na całym świecie topowej firmy Reusch. Wszystkie modele Attrakt charakteryzują się wysoką jakością wykonania, zastosowaniem najlepszych materiałów oraz połączeniem innowacyjnych technologii. Najwyższa jakość rękawic Reusch została potwierdzona przez wielu światowej sławy bramkarzy, takich jak Wojciech Szczęsny i Hugo Lloris.

Attrakt Resist to niezawodne rękawice bramkarskie opracowane specjalnie do użytku na sztucznej trawie i twardych powierzchniach. Oparta na nowo opracowanym lateksie Reusch Grip i charakteryzująca się szorstkim profilem, pianka Resist jest zoptymalizowana do stosowania na powierzchniach silnie ściernych.

REUSCH GRIP RESIST
Świetny wybór na twarde i sztuczne nawierzchnie trawiaste. Dzięki skompresowanemu lateksowi o szorstkiej powierzchni pianka zapewnia wysoką odporność na ścieranie. Udoskonalona wersja wcześniejszej pianki RG.

Dodatkowe cechy produktu:

  • chropowata struktura pianki czyni ją niezwykle odporną na ścieranie
  • doskonały model dla początkujących i młodszych bramkarzy