Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200zł >Sprawdź

Rękawice Reusch Legacy Gold X - 52/70/904/1110

SKU
52/70/904/1110
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 296,63 zł 429,90 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Rękawice Reusch Legacy Gold X - 52/70/904/1110

SKU
52/70/904/1110

Rękawice bramkarskie męskie Reusch Legacy Gold X białe - 52/70/904/1110

Model Legacy Gold X zainspirowany został jednym z najbardziej legendarnych projektów Reusch wszechczasów. Dziedzictwo Reuch Gold X łączy tradycyjne wzornictwo z najnowocześniejszymi technologiami i materiałami. Neoprenowy backhand można spersonalizować za pomocą inicjałów bramkarza, tak jak robiono to w przeszłości dla profesjonalnych bramkarzy Reusch. Rękawica jest dobrze dopasowana dzięki zastosowanemu krojowi Evolution Negative Cut. Dzięki lateksowemu grzbietowi i paskowi zapewniona jest stabilność i amortyzacja. Wyjątkowy model dla wyjątkowych bramkarzy.

Zastosowane technologie:

  • Grip Gold X - Ten wyjątkowy lateks meczowy, któremu zaufał Samir Handanovič i wielu innych profesjonalnych bramkarzy, gwarantuje maksymalną przyczepność i lepkość.
  • Evolution Negative Cut- Latekst jest nawijany wokół czubków palców, co zapewnia ciasne dopasowanie, najlepszą kontrolę nad piłką i maksymalizację powierzchni kontaktu. Wewnętrzna konstrukcja szwów w dolnych częsciach palców zapewnia ciasne, miękkie, elastyczne i ergonomiczne dopasowanie.
  • Ventilation Channels- Strategicznie rozmieszczone małe otwory w lateksowych klinach gwarantują stałą wentylację i chłodne dłonie.
  • Freegel - Niezwykle lekka i wytrzymała strefa uderzeniowa wykonana z materiału silikonopodobnego, co daje bardzo wytrzymały i jednocześnie bardzo elastyczny backhand

Przeznaczenie: model meczowy, trawa naturalna.

7 Kroków jak prawidłowo dbać o rękawice:

1. Wybierz rękawice odpowiednie dla swoich potrzeb
Weź rękawice, które są przeznaczone do rodzaju nawierzchni regularnie graj i warunki pogodowe, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć najbardziej. Wybierz piankę dłoni, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom wymagania. Chociaż wszystkie rękawice Reusch są wykonane z wysokiej jakości materiałów różnią się przyczepnością, amortyzacją i trwałością, w zależności od składu materiału pianki.

2. Wyprać przed pierwszym użyciem
Nigdy o tym nie zapominaj! W celu wyeliminowania pozostałości po mydle niezbędne w procesie produkcji, rękawice przed pierwszym użyciem należy je umyć ciepłą wodą.
Dopiero po tej procedurze rękawice osiągają pełnię swoich możliwości właściwości chwytne.

3. Zwilżaj przed każdą grą.
Zwilż wszystkie rodzaje rękawic bramkarskich przed rozpoczęciem gry. Podczas użytkowania utrzymuj rękawice w stanie lekko wilgotnym.

4. Wyczyść po grze.
Po zakończeniu gry umyj rękawice w ciepłej wodzie (około 35°C). W celu wyeliminowania zabrudzeń pogarszających przyczepność rękawiczek. Nie używaj agresywnych rozpuszczalników ani żrących środków czyszczących. Pierz ręcznie, a nie w pralce. Aby rękawice były idealnie czyste, użyj dodatkowo specjalnego płynu do mycia rękawic.

5. Susz w temperaturze pokojowej.
Pozostaw rękawice do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Przechowywać z dala od grzejników lub innych źródeł bezpośredniego ciepła, co zniszczyłoby lateks.

6. Przechowywać w odpowiednim miejscu.
Nie wystawiaj rękawic na promieniowanie UV, takie jak intensywne słońce lub światło świetlówek, ponieważ może to zaszkodzić przyczepności i trwałości warstwy lateksu. Przechowuj rękawice w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu. Torby bramkarskie to idealne miejsce do przechowywania rękawic.

7. Używać do całkowitego zużycia produktu.
Bardzo miękkie pianki w dłoniach mogą nosić pierwsze ślady użytkowania już po krótkim okresie użytkowania. Wydajność i właściwości chwytne rękawicy pozostaną nienaruszone, aż rękawica całkowicie się zużyje.

 

Możliwość dokupienia pianki do czyszczenia rękawic Reusch Glove - Wash 51/62/800