Obniżka! Rękawice Reusch Pure Contact 3 S1 Junior

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rękawice Bramkarskie Reusch Pure Contact 3 S1 Junior - 50/72/200/7083

REUSCH

161.41

-15%

189,89 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

INNOWACYJNE RĘKAWICE BRAMKARSKIE REUSCH PURE CONTACT 3 S1 JUNIOR

Nowoczesny oraz innowacyjny model Pure Contact teraz także w wersji juniorskiej! Sprawi, że rękawice będą zachowywać się jak druga skóra! Materiał górnej części rękawicy został zminimalizowany, przez co Pure Contact 3 oferuje nie tylko doskonałe dopasowanie, ale również świetną oddychalność. Rękawice posiadają przedłużony mankiet, z nachodzącą na niego pianką - aby jeszcze bardziej zwiększyć obszar chwytu rękawicy. Pure Contact posiada asymetryczne zapięcie, dzięki czemu możemy regulować wysokość, na jakiej zapniemy rzep rękawicy. 
W modelu zastosowano nowo powstały krój, hybrydę Evolution oraz Negative Cut. Dzięki temu najważniejszy obszar dłoni ma zwiększoną powierzchnię chwytną, a schowane do środka szwy powodują, że Pure Contact oplata naszą dłoń i zachowuje się jak jej druga skóra!

Pianka S1
S1 Super Soft to jedna z najbardziej miękkich pianek, zapewniająca bardzo dobre osiągi w zakresie chwytu oraz tłumienia strzałów, a także bardzo dobrą amortyzację w czasie gry na trawie naturalnej. Ta wysokiej klasy pianka jest produkowana w Niemczech.

Cechy produktu:

  • Innowacyjny krój Evolution Negative Cut
  • Przedłużenie pianki na nadgarstek
  • Elastyczne zapięcie na rzep z regulacją wysokości zapięcia
  • Free Flex™ - specjalne wstawki materiałowe oferują najwyższą możliwą elastyczność rękawic
  • ESS™ - zapewnia anatomiczne ukształtowanie rękawicy oraz oddalenie palców od siebie
  • 3D Thumb Crotch™ - nowo zaprojektowana konstrukcja kciuka została odchudzona z ilości szwów znajdujących się między kciukiem a palcem wskazującym
  • Przeznaczenie: meczowe, trawa naturalna