Obniżka! Rękawice Reusch Pure Contact II G3 Fusion - 39/70/900

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rękawice Reusch Pure Contact II G3 Fusion - 39/70/900

REUSCH

377

-10%

419 zł

Wybierz kolor produktu:
 
Wybierz rozmiar produktu:
Wybierz rozmiar produktu:

Produkt dostępny

INNOWACYJNE RĘKAWICE BRAMKARSKIE REUSCH PURE CONTACT II G3 FUSION

Nowoczesny oraz innowacyjny model Pure Contact sprawi, że rękawice będą zachowywać się jak druga skóra! Materiał górnej części rękawicy został zminimalizowany, przez co Pure Contact II oferuje nie tylko doskonałe dopasowanie, ale również świetną oddychalność. Rękawice posiadają przedłużony mankiet, z nachodzącą na niego pianką - aby jeszcze bardziej zwiększyć obszar chwytu rękawicy. Pure Contact posiada asymetryczne zapięcie, dzięki czemu możemy regulować wysokość, na jakiej zapniemy rzep rękawicy. 
W modelu zastosowano nowo powstały krój, hybrydę Evolution oraz Negative Cut. Dzięki temu najważniejszy obszar dłoni ma zwiększoną powierzchnię chwytną, a schowane do środka szwy powodują, że Pure Contact oplata naszą dłoń i zachowuje się jak jej druga skóra!

Pianka G3 Fusion
Najnowszy wynalazek firmy Reusch. Gruba i farbowana na całej grubości pianka zapewniająca doskonały chwyt piłki, niesamowitą amortyzację. Została przeznaczona na trawę naturalną. Posiada wstawki w kolorach czarnym i niebieskim (elementy pianek R3 oraz A2), które zapewniają doskonały "klej" również w mokrych warunkach oraz zwiększają odporność na ścieranie. To pierwszy wybór światowej klasy bramkarzy, występujących w najlepszych ligach europejskich. Co bardzo ważne, ta wysokiej jakości pianka jest produkowana w Niemczech. W piance typu G3 Fusion broni Wojciech Szczęsny!

Cechy produktu:

  • Najnowocześniejsza pianka G3 Fusion - wybór Wojtka Szczęsnego
  • Innowacyjny krój Evolution Negative Cut
  • Przedłużenie pianki na nadgarstek
  • Elastyczne zapięcie na rzep z regulacją wysokości zapięcia
  • Free Flex™ - specjalne wstawki materiałowe oferują najwyższą możliwą elastyczność rękawic
  • Otwory wentylacyjne umieszczone między palcami
  • ESS™ - zapewnia anatomiczne ukształtowanie rękawicy oraz oddalenie palców od siebie
  • 3D Thumb Crotch™ - nowo zaprojektowana konstrukcja kciuka została odchudzona z ilości szwów znajdujących się między kciukiem a palcem wskazującym
  • Przeznaczenie: meczowe, trawa naturalna