Nowy Materac Comfort Light Insulated Regular - AMCLINS/UNI/R

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Materac Comfort Light Insulated Regular - AMCLINS/UNI/R

SEA TO SUMMIT

Ostatnie egzemplarze!

849.91

 
Wybierz rozmiar produktu:

Materac z izolacją Comfort light Insulated

Materac Comfort light Insulated zbudowany został przy wykorzystaniu podwójnej warstwy komór powietrznych w obszarze torsu, który potrzebuje najwięcej ciepła, oraz pojedynczej w nogach i okolicach głowy, gdzie potrzeba go mniej. Wyposażony został w wielofunkcyjny wentyl, zapewniający jednokierunkowe działanie, w celu uniknięcia niekontrolowanych strat powietrza czy rozszczelnienia. Materac posiada także pokrowiec do bezpiecznego przechowywania produktu oraz specjalny zestaw naprawczy zawierający sześć samoprzylepnych łatek a także zapasowy wentyl.

Materac Comfort light Insulated nagrodzony został tytułem "BEST NEW GEAR OUTDOOR RETAILER SUMMER 2014" przyznawanym przez Gear Institute.

Materiały:

  • Wierzchnia warstwa wykonana z 40D Ripstop Nylon
  • Środkowa warstwa materiału Nylon 40D
  • Warstwa wewnętrzna białe TPU z systemem antybakteryjnym

Materac dostępny w rozmiarze (R):

  • długość x szerokość: 184 x 55 cm
  • wymiary po złożeniu: ø10.5 x 23 cm
  • waga: TBC
  • ilość komór powietrznych Air Sprung Cells: TBC

Wielofunkcyjny wentyl

Aby maksymalnie ułatwić składanie i rozkładanie materaca stworzyliśmy wielofunkcyjny wentyl.Wentyl służący pompowaniu materaca działa jednokierunkowo, aby uniknąć niekontrolowanych strat powietrza podczas niekontrolowanego rozszczelnienia zaworu. Szeroki wentyl pozwala na szybkie napompowanie materaca.

Pokrowiec oraz zestaw naprawczy

Wszystkie materace Sea to Summit posiadają w komplecie wygodny pokrowiec oraz dedykowany zestaw naprawczy zawierający sześć samoprzylepnych łatek oraz zapasowy wentyl.

Worek ze zintegrowaną pompką Airstream™ Pumpsack

Pompka Airstream™ Pumpsack jest dołączona do każdego materaca z technologią Air Sprung Cell™. Wystarczy jeden dmuch powietrza do pompki Airstream™ Pumpsack by następnie szybko napompować nasz materac. Co więcej, odwrócenie zaworu na drugą stronę pozwala napełnić powietrzem także nasze poduszki o mniejszym wlocie. Nasz pompka Aistrstream™ Pumpsack waży od 37g do 60g w zależności od wielkości oraz modelu maty.

Zestaw naprawczy

Wszystkie materace Sea to Summit posiadają w zestawie mały zestaw naprawczy, który zawiera w sobie sześć samoprzylepnych łat oraz zapasowy wentyl.

Struktura hybrydowa

Podwójna warstwa komór powietrznych w obszarze torsu, który potrzebuje najwięcej ciepła, oraz pojedyncza w nogach i okolicach głowy, gdzie potrzeba go mniej. Maksimum komfortu przy zachowaniu minimalnej wagi.

Technologia Air Sprung Cells

Air Sprung Cells to bazowa technologia zastosowana w naszych materacach. To także powód, dlaczego śpi się na nich tak bardzo wygodnie. Materace Sea to Summit są zbudowane z licznych, połączonych ze sobą komór powietrznych zwanych Air Sprung Cells. Komory Air Sprung Cells, dopasowując się do kształtu ciała, zapewniają poczucie miękkości i komfortu.

Exkin Platinum

Exkin Platinium to ultra lekki, nietkany materiał pokryty metalizowaną warstwą izolacyjną. Technologia Exkin Platinum thermal odbija straty cieplne z powrotem do użytkownika.

Izolacja THERMOLITE

Izolacja THERMOLITE wykonana jest ze specjalnie opracowanych włókien, aby osiągnąć wysoką wartość CLO przy zachowaniu niskiej wagi materaca. Produkty Insulated docieplone są materiałem THERMOLITE HL-1 czyli włóknem syntetycznym zbudowanym z unikalnych fałd 3D, które zapewniają doskonałe ciepło oraz lepszą wytrzymałość. Izolacja THERMOLITE współpracując z technologią Air Sprung Cells zapobiega utracie temperatury z ciepłego ciała do chłodnego podłoża.

Tłoczona powłoka TPU

Tłoczona powłoka jest znacznie trwalsza, zwarta i umożliwia zastosowanie formuły TPU. Jest to znacznie skuteczniejsza technika od powszechnie stosowanej na rynku laminacji, która jest mniej odporna na rozwarstwienie. Aby zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni wewnątrz materaca powłokę TPU wzbogaciliśmy dodatkową warstwą antybakteryjną. Dzięki temu możesz w bezpieczny i higieniczny sposób nadmuchać materac za pośrednictwem jednego z dwóch dostępnych wentyli.

Nylon 40D

Dla uzyskania maksymalnej wytrzymałości materac wykonany został ze wzmocnionego Nylonu 40D. Wewnątrz natomiast, dla uzyskania efektu szczelności oraz plastyczności, zastosowano materiał TPU. Zewnętrzna warstwa materaca pokryta została cienką powłoką PU, redukującą śliskość powierzchni, zwiększającą wytrzymałość na uszkodzenia i ułatwiającą punktową naprawę za pomocą samoprzylepnych plastrów.