Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Zestaw garnków Alpha Pot Set 2.0 - APOTASETM/UNI

SEA TO SUMMIT

329.9

329,90 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Produkt niedostępny

Zestaw aluminiowych garnków Alpha Pot Set 2.0

Nasze wytrzymałe, lekkie naczynia z anodowanego aluminium są idealnym rozwiązaniem do gotowania na świeżym powietrzu. Seria garnków AlphaPot przeznaczona jest dla szerokiego grona użytkowników lubiących spędzać czas na biwakach.

Ten kompaktowy zestaw zawiera naczynia AlphaPot 1.2 L oraz 2.7 L, które razem mają jedynie 120mm wysokości. Zestaw jest idealny dla 2-3 osób wybierających się na biwak.

Naczynia zostały  wyposażone w opatentowany, aluminiowy uchwyt Pivot-lock ™ obracany w pozycji poziomej. Ten ergonomiczny uchwyt zapewnia bezpieczne użytkowanie naczynia. Za jego pomocą można zablokować naczynie wraz z pokrywą. Twarda anodowana powierzchnia naczynia jest niezwykle trwała oraz odporna na ścieranie a także łatwa w czyszczeniu. Pokrywa ze specjalnymi otworami ułatwia odcedzania oraz odprowadzanie pary podczas gotowania.

• Obrotowa rączka zapewnia bezpieczne i łatwe użytkowanie każdego pojemnika;
• Stabilna podstawa;
• Duża objętość zapewnia łatwe czyszczenie oraz możliwość przechowywania sztućców Delta Cutlery;
• Zestaw zawiera naczynia o pojemności 1.2L oraz 2.7L wraz z pokrywami;

BEZPIECZNY UCHWYT
Opatentowany uchwyt PIVOTLOCK ™ zapewnia bezpieczne i łatwe korzystanie z silikonowej rączki i składa się ułatwiając pakowanie i przechowywanie.

W PEŁNI FUNKCJONALNA POKRYWA
Pokrywa ze specjalnymi otworami pozwala skutecznie odcedzać, zaś opatentowana zawieszka pokrywy LID KEEP™ pozwala na jej zamocowanie na krawędzi garnka, bez potrzeby odkładania, tym
samym zabezpieczając ją przed zabrudzeniem.

SMART COOKING
Na wewnętrznych ściankach podano wskazówki dotyczące pojemności a pokrywka ma pojedynczy otwór do precyzyjnego odmierzania.

SOLIDNE I TRWAŁE
Garnki z anodowanego aluminium z trwałą, teksturowaną podstawą
dla większej stabilności na kuchenkach turystycznych