Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rękawiczki rowerowe męskie Silvini Anapo MA1426 - 3119-MA1426/0842

SILVINI

99.99

 
Wybierz rozmiar produktu:

Produkt niedostępny

Rękawiczki rowerowe męskie Silvini Anapo MA1426 - 3119-MA1426/0842

Rękawiczki rowerowe męskie Silvini Anapo MA1426 to niezbędne wyposażenie każdego miłośnika jazdy na rowerze. Dzięki nim komfort jazdy na rowerze jest o wiele lepszy.

Poza rowerowymi aktywnościami swoje zastosowanie znajdą również podczas marszu z kijami nordic walking. Są idealne dla tych osób, którym zależy na ochronie dłoni przed obtarciami lub niechcianymi odciskami.

Męskie rękawiczki rowerowe Silvini Anapo w górnej części wykonane są z lekkiego i elastycznego materiałuWewnętrzna strona wyściełana jest żelem i wykonana jest z elastycznej i sprężystej skóry syntetycznej, która poprawia przyczepność i chroni dłoń przed otarciami. Po środku znajduje się panel wentylacyjny.  Na dwóch środkowych palcach znajdują się solidne pętelki z tkaniny, które ułatwiają zdejmowanie rękawiczek. Rękawice zapinane są na rzepy, więc łatwo dopasujesz zapięcie do swojego nadgarstka.

Główne cechy:

  • żelowe wypełnienie rękawic
  • pętelka ułatwiająca zdejmowanie
  • zapięcie na rzep