Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Rozmiar
  Pojemność

  Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

  Bidony rowerowe Znaleziono 84 produktów.

  Pokazuje 1 - 24 z 84 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 84 elementów
  Bidony rowerowe

  Bidony rowerowe, na rower

  Podczas treningu, w czasie zawodów czy rekreacyjnej przejażdżki po mieście – dbałość o odpowiednie nawodnienie organizmu powinno być dla każdego priorytetem. Bidon rowerowy okazuje się zatem idealnym rozwiązaniem. Wybierz spośród wielu modeli i wzorów, aby czerpać jeszcze większą radość z jazdy swoim jednośladem.
   

  Bidony rowerowe — jakie wybrać?

  Wybór odpowiedniego bidonu rowerowego wpływa na wygodę i wydajność podczas jazdy rowerem. Pierwszym kryterium powinna być pojemność. Bidony są dostępne w wielu różnych wariantach, od 500 ml do 1000 ml. Wybierz taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i pokonywanym dystansom. Kolejnym aspektem jest materiał. Konstrukcja bidonów rowerowych uwzględnia specjalny polipropylem trustate wykorzystujący jony srebra, który hamuje rozwój bakterii. Tworzywo jest wolne od BPA/BPF/BPS, dzięki czemu nie absorbuje zapachów ani smaków. Dodatkowym atutem jest podwójna konstrukcja ścianek, która umożliwia dłuższe utrzymanie preferowanej temperatury płynu. Termiczne bidony rowerowe są szczególnie przydatne osobom, które uprawiają długodystansowe jazdy na rowerze lub trenują w różnych warunkach atmosferycznych.
   

  Rodzaje bidonów rowerowych w naszej ofercie

  W naszym sklepie oferujemy bidony rowerowe pochodzące od marek specjalizujących się w akcesoriach rowerowych. Szczególną popularnością cieszą się bidony CamelBak, które można nabyć w wielu kształtach i pojemnościach do wyboru. Spośród dostępnych w Sportmix.pl proponujemy:
   

  - bidony kolarskie Jet Valve, które wyposażone w specjalny ustnik zabezpieczają przed przypadkowym wyciekaniem płynów i ułatwiają korzystanie z niego podczas jazdy
  - bidony ze wskaźnikiem napełnienia i dwoma trybami nakrętki: prysznicowym lub stałym
  - bidony na rower z izolacją termiczną, które utrzymują zimny lub ciepły napój przez dłuższy czas
   

  Zapraszamy do składania zamówień!