Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Do gogli

Szyby wymienne gogli narciarskich marki Uvex

Firma Uvex oferuje szeroki wybór wymiennych szyb do gogli narciarskich, dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych. Różne poziomy zabezpieczenia opracowane przez firmę Uvex pozwalają dostosować odpowiedni rodzaj szkła do warunków atmosferycznych. Szyby do gogli marki Uv...

Szyby wymienne gogli narciarskich marki Uvex

Firma Uvex oferuje szeroki wybór wymiennych szyb do gogli narciarskich, dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych. Różne poziomy zabezpieczenia opracowane przez firmę Uvex pozwalają dostosować odpowiedni rodzaj szkła do warunków atmosferycznych. Szyby do gogli marki Uvex gwarantują znakomitą widoczność bez zniekształceń. Doskonała jakość obrazu sprawia, że oczy nie mączą się.

Szyby marki Uvex wykonane zostały z niezwykle trwałego materiału, który sprawdza się nawet najbardziej ekstremalnych temperaturach bez uszczerbku na ich wytrzymałości. Specjalna powłoka Supravision skutecznie zabezpiecza przed parowaniem. Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie do 400 nm. Szyby Uvex skutecznie zabezpieczają przed szkodliwymi promieniami UVA, AVB i UVC.

Firma Uvex proponuje gogle z wymiennymi szybami, które są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Szyby powinny być dostosowane do panujących warunków na stoku. Przy doborze odpowiednich goli ważny jest kolor szyb. Każda barwa szyby ma inne zastosowanie. Uvex oferuje kilka stopni zaciemnienia od S0 do S4. Szyba oznaczona symbolem S0 najlepiej sprawdza się podczas wieczornej jazdy na stoku. S1 w pochmurne dni oraz podczas jazdy po zmroku. Szyba S2 polecana podczas lekkiego zachmurzenia. S3 świetnie sprawdzają się podczas słonecznej pogody. S4 to specjalna szyba do jazdy na lodowcu oraz podczas bardzo mocnego słońca.

Więcej

Do gogli W tej kategorii nie ma produktów.