Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Rozmiar

  Dostawa

  Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

  Szyby do Kasków

  Szyby do kasków narciarskich firmy Uvex

  Producent Uvex proponuje szeroki wybór szyb wymiennych do kasków narciarskich o różnych stopniach zabezpieczenia. Opracowane przez firmę Uvex szyby wymienne poprawiają widoczność, nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu oraz zniekształceń obrazu. Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oc...

  Szyby do kasków narciarskich firmy Uvex

  Producent Uvex proponuje szeroki wybór szyb wymiennych do kasków narciarskich o różnych stopniach zabezpieczenia. Opracowane przez firmę Uvex szyby wymienne poprawiają widoczność, nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu oraz zniekształceń obrazu. Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie. Szyby Uvex skutecznie zabezpieczają przed szkodliwymi promieniami UVA, AVB i UVC.

  Szyby do kasków narciarskich wykonane zostały z najwyższej jakości materiału, który jest niezwykle wytrzymały na ekstremalnie niskie temperatury. Specjalna powłoka skutecznie zabezpiecza szybę przed wszelkimi uszkodzeniami i zarysowaniami, nie powodując przy tym zniekształcenia obrazu. Specjalna powłoka Anti-Fog zabezpiecza przed parowaniem szyby.

  System wymiany szyb daje możliwość dostosowania odpowiedniego poziomu zaciemnienia do panujących warunków atmosferycznych. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szyby w kilku stopniach zaciemnienia od S1-S3. Szyby z polaryzacją, z fotochromem,lustrzane oraz rozjaśniające.

  Więcej

  Szyby do Kasków Znaleziono 4 produktów.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów