Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Producent
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Variomatic (fotochrom) Znaleziono 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Variomatic (fotochrom)

Gogle narciarskie i snowboardowe Variomatic marki Uvex

Specjalna grupa gogli Uvex Variomatic gwarantuje świetną widoczność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach podczas jazdy na stoku. Gogle narciarskie niemieckiej marki Uvex dzięki innowacyjnej, fotochromatycznej technologii zapewniają doskonałe przyciemnienie. Szyby Variotronic dopasowu...

Gogle narciarskie i snowboardowe Variomatic marki Uvex

Specjalna grupa gogli Uvex Variomatic gwarantuje świetną widoczność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach podczas jazdy na stoku. Gogle narciarskie niemieckiej marki Uvex dzięki innowacyjnej, fotochromatycznej technologii zapewniają doskonałe przyciemnienie. Szyby Variotronic dopasowują się do warunków atmosferycznych. Wszystko to dla zapewnienia maksymalnej ochrony oraz bezpieczeństwa podczas wielogodzinnej aktywności sportowej w warunkach zimowych.

Podwójne szyby Variomatic automatycznie przyciemniają się podczas słonecznej pogody i rozjaśniają kiedy widoczność jest niewielka. Dodatkowo szkła zastosowane w goglach Uvex zapewniją wspaniałą 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC.

Gogle narciarskie i snowboardowe Variomatic marki Uvex idealnie nadają się do każdej dyscypliny sportowej. Mogą być w najbardziej ekstremalnych warunkach, zarówno podczas złej pogody jak i słonecznej. Nowoczesna powłoka Supervision skutecznie chroni przed parowaniem szyb, nie powodując przy tym dyskomfortu ani zniekształcenia obrazu. Szyby są bardzo łatwe w czyszczeniu z wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Wnętrze sportowych gogli Uvex zostało wykończone przyjemną w dotyku podwójną, welurową pianką, która optymalnie dostosowuje się do indywidualnego konturu twarzy. Dodatkowo gogle posiadają wielofunkcyjną membranę, która skutecznie zatrzymuje wilgoć i śnieg na zewnątrz. Elastyczny i rozciągliwy pasek zawierający silikonowe wstawki świetnie zabezpiecza przed ześlizgnięciem się gogli nawet podczas bardzo intensywnej aktywności fizycznej.

Więcej