Nowy Kask narciarski Uvex Wanted Visor, z szybą

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Kask narciarski Uvex Wanted Visor, z szybą - 56/6/262/60

UVEX

Ostatnie egzemplarze!

799.9

799,90 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Kask narciarski UVEX Wanted Visor, z szybą - 56/6/262/60

Doceniany przez wszystkich kask typu all-mountain z lustrzanym wizjerem. Dopasowany wizjer i wyprofilowana skorupa dostosowuje się właściwie do kształtu głowy. Powłoka przeciwmgielna Uvex Supravision® zapewnia najlepszą widoczność bez efektu parowania. Aktywny system wentylacji zapewnia idealną cyrkulację powietrza, a przedłużony element wyściółki dodatkowo ociepla szyję.

Technologia:

- technologia hardshell

- kategoria S2 – stopień przepuszczalności światła 18-43%

- 2 rozmiary skorupy

- system IAS fit

- zamykany system wentylacji

- ulepszona akustyka

- system FAS:  taśmy Fast Adapting System mogą być łatwo i stale dostosowywane do kształtu Twojej głowy. Kask trzyma się bezpiecznie na głowie we wszystkich sytuacjach, a paski są zawsze w najlepszej pozycji.

- zapięcie monomatic: komfortowy zamek uvex monomatic można otwierać i zamykać jedną ręką

- przedłużona tylna część wyściółki

- OTG (dla osób noszących okulary korekcyjne)

- waga od 665 g

- normy: EN 1077:2007 B 

Kask narciarski UVEX Wanted Visor  zapewnia dzięki w pełni lustrzanemu wizjerowi, aktywnemu systemowi wentylacji i wysokiej jakości funkcjom, najwyższy komfort.  Ten model unisex jest dostępny w wielu modnych kolorach i oferuje sportowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym”. Ten wszechstronny kask jest również szczególnie bezpieczny. Solidna konstrukcja hardshell z odporną na uderzenia skorupą zewnętrzną i amortyzującą wewnętrzną skorupą EPS gwarantuje najwyższą możliwą ochronę.