Marki

Katalog

Rozmiar

Warunki wysyłki

Szyby Jest 84 produktów.

Pokazuje 73 - 84 z 84 elementów
Pokazuje 73 - 84 z 84 elementów
Szyby

Szyby wymienne do okularów przeciwsłonecznych i gogli narciarskich marki Uvex

Firma Uvex oferuje szeroki wachlarz kolorystyczny szyb wymiennych o różnych poziomach zabezpieczania. Opracowane przez Uvex szyby mają za zadanie poprawiać widoczność, nie powodując przy tym zniekształceń oraz dyskomfortu. Wymiana szyb, daje możliwość dostosowa...

Szyby wymienne do okularów przeciwsłonecznych i gogli narciarskich marki Uvex

Firma Uvex oferuje szeroki wachlarz kolorystyczny szyb wymiennych o różnych poziomach zabezpieczania. Opracowane przez Uvex szyby mają za zadanie poprawiać widoczność, nie powodując przy tym zniekształceń oraz dyskomfortu. Wymiana szyb, daje możliwość dostosowania szkieł do panujących warunków atmosferycznych.

Wszystkie szyby Uvex gwarantują znakomitą widoczność bez zniekształceń. Doskonała jakość obrazu sprawia, że oczy nie mączą się. Szyby zostały wykonane z niezwykle trwałego materiału, który sprawdza się nawet najbardziej ekstremalnych temperaturach bez uszczerbku na ich wytrzymałości.

Wymienne szyby Uvex zostały wyposażone w specjalną powłokę Supravision, która skutecznie zabezpiecza przed parowaniem oraz nie zmienia jakości optycznej szkieł. Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie do 400 nm. Szyby Uvex skutecznie zabezpieczają przed szkodliwymi promieniami UVA, AVB i UVC.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie bogaty wybór szyb wymiennych do gogli i okularów przeciwsłonecznych marki Uvex, które są odpowiednie na każde warunki atmosferyczne.

Więcej