Podkategorie

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Lista produktów producenta: VIKING

Viking is about providing comfort in all conditions that can be found in everyday exploration. This allows you to focus on the most important thing: enjoying your love for nature. Such moments give tremendous energy, inner peace and a better understanding of the modern world.

Today, in the midst of everyday duties, the importance of being close to nature is often neglected – the Viking brand was brought to life to restore nature to the people, and to restore balance between nature and civilization.

Viking - polska marka odzieży dla aktywnych


Jeśli cenisz sobie jakość i niezawodność odzieży sportowej - szczególnie w zimowych warunkach - odpowiedź jest prosta. Viking. To polska marka, w której ofercie znajdziesz bieliznę termoaktywną, kurtki i akcesoria zimowe. W parze z jakością idzie także troska o środowisko. Marka Viking i zaskarbiła sobie zaufanie wielu pasjonatów białego szaleństwa, w tym także zawodowych sportowców. To mówi samo przez siebie, że warto się zainteresować Vikingiem - tym bardziej, jeśli ważne jest dla Ciebie ekologiczne podejście.


Odzież dla pasjonatów sportów zimowych


Ubrania produkowane przez markę Viking zapewniają wygodę w każdych warunkach. Dlatego możesz cieszyć się ulubioną zimową aktywnością, zapominając chłodzie i padającym śniegu. Na wygodę użytkowania wpływa cała gama doskonałych tkanin oraz dopasowane kroje.


Światowej klasy materiały, takie jak PolarTec® czy PrimaLoft®, stoją na straży komfortu termicznego. Ubrania Viking świetnie odprowadzają wilgoć, a także chronią przed opadami. Pozwala to zbliżyć się do natury i czerpać radość z bycia w terenie. Niezależnie czy szusujesz na nartach, uprawiasz wysokogórski trekking czy wybierasz się na wycieczkę z rodziną.

Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 1134 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 1134 elementów