Obniżka! Bielizna Viking Petra Set - 500/20/5321

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Bielizna Viking Petra Set - 500/20/5321

VIKING

152

-10%

169 zł

Wybierz kolor produktu:
 
Wybierz rozmiar produktu:
Wybierz rozmiar produktu:

Produkt dostępny

Zestaw damskiej bielizny sportowej termoaktywnej bambusowej

Dużym atutem w przypadku bielizny Viking jest jej gotowe łączenie w SETy (top + spodnie) co jest wygodne i korzystne cenowo a także efektowne w formie prezentu zapakowanego w ładne pudełko. Zestaw bielizny termoaktywnej bambusowej - Petra - to damski wariant przyjemnej w dotyku bielizny sportowej o antybakteryjnych właściwościach. Połączenie przędzy bambusowej z nylonem i elastanem daje niezwykle miłe w dotyku odczucie oraz ma właściwości antybakteryjne. Dzięki włóknom bambusa bielizna doskonale wentyluje i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Zapobiega też gromadzeniu kultur bakterii i dba o sterylne środowisko, co jest dużym atutem dla osób wrażliwych/uczulonych. Wysoka elastyczność i dopasowanie bielizny nazywanej często drugą skórą zapewniają wysoki komfort noszenia. Bielizna sportowa świetnie się sprawdza jako warstwa pod polar/kurtkę. Dzięki włóknom nylonu nie elektryzuje i dobrze się zachowuje w kontakcie z dodatkowymi warstwami.
Bielizna bambusowa jest również dostępna w wersji męskiej - Lucas.

Wśród głównych zalet modelu bielizny Petra set należy wymienić:

  • szybkoschnący materiał
  • doskonałą elastyczność
  • drugą skórę
  • delikatne włókna bambusowe
  • właściwości antybakteryjne


Dostępne kolory:

  • 08 (szary) 


Dostępne rozmiary: XS, S, M, L, XL
Kod produktu: 500/20/5321

Level 2

Level 2
Linia produktów bezszwowych, dedykowanych dla osób uprawiających sport przez cały rok. Bardzo elastyczne, idealnie dopasowujące się do kształtów ciała. Zastosowanie w strefach wzmożonej potliwości struktury siatkowej, zwiększa odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Dodatkowe wzmocnienia na łokciach i kolanach, chronią w przypadku uderzeń i dodatkowo docieplają. Bielizna nie elektryzuje się, a dzięki właściwościom antyalergicznym, nie powoduje uczuleń i podrażnień.