Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Gaiters

Stuptuty turystyczne marki Viking

Marka Viking to przede wszystkim produkty tworzone z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią sobie komfort i ochronę podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej. Wysoka jakość materiałów oraz modna stylistyka i wzornictwo sprawiają, że produkty marki Viking wybierane są chętnie przez amator...

Stuptuty turystyczne marki Viking

Marka Viking to przede wszystkim produkty tworzone z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią sobie komfort i ochronę podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej. Wysoka jakość materiałów oraz modna stylistyka i wzornictwo sprawiają, że produkty marki Viking wybierane są chętnie przez amatorów górskich wypraw i wycieczek.

Stuptuty turystyczne marki Viking zostały wykonane z wodoodpornego materiału, dzięki czemu doskonale zabezpieczają przed przemakaniem. Specjalny ściągacz, zamek oraz regulowany pasek zastosowany w ochraniaczach zapewnia doskonałe dopasowanie do butów. Stuptuty Viking dodatkowo zostały wyposażone w metalowe haczyki, rzepy, regulowany pasek pod podeszwę buta oraz odblaskowe logo marki Viking. Doskonale sprawdzają się podczas wypraw górskich.

Więcej

Gaiters W tej kategorii nie ma produktów.