Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Producent
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Snowboard Znaleziono 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Z -25% BLACK WEEK
Z -25% BLACK WEEK
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Snowboard

Rękawice snowboardowe marki Viking

Firma Viking specjalizuje się w produkcji rękawic narciarskich i snowboardowych. Marka Viking stworzyła specjalną serię rękawic snowboardowych z myślą o ludziach aktywnych, kochających białe szaleństwo na stoku. Wyróżnikiem zimowych rękawic Viking jest nowoczesny desing, wzornictwo i kolorystyka, które zawsze s...

Rękawice snowboardowe marki Viking

Firma Viking specjalizuje się w produkcji rękawic narciarskich i snowboardowych. Marka Viking stworzyła specjalną serię rękawic snowboardowych z myślą o ludziach aktywnych, kochających białe szaleństwo na stoku. Wyróżnikiem zimowych rękawic Viking jest nowoczesny desing, wzornictwo i kolorystyka, które zawsze są na topie. Producent oferuje rękawice w przystępnych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów technologicznych oraz technicznych.

Użyte w rękawicach snowboardowych Viking specjalne wzmocnienia materiału i pasek zabezpieczający, gwarantują bezpieczną jazdę, a technologie oraz dobrane materiały zapewniają komfort i ciepło. Dzięki dodatkowej warstwie w postaci membrany dłonie są osłaniane przed warunkami atmosferycznymi. Przez to woda z zewnątrz nie dostaje się do rąk, a wytworzona wewnątrz rękawicy jest odprowadzana jako para wodna, co zapewnia dłoniom ciepło i brak odczuwania nieprzyjemnej wilgoci. Zimowe rękawice Viking zostały wyposażone w ściągacz mankietu z systemem łatwego luzowania. Specjalne usztywnienie w postaci wyjmowanych szyn skutecznie zabezpieczają dłonie i palce przed urazami podczas nagłego upadku na twarde i oblodzone podłoże.


Do produkcji rękawic Viking wykorzystano wysokiej jakości materiały odporne na wszelkiego rodzaju wytarcia i przetarcia. Rękawice Viking są odporne na wszelkie uszkodzenia. Są bardzo trwałe i można je z powodzeniem użytkować przez długie lata. Są odporne na tworzenie się plam. Można z nich korzystać nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych.

Więcej