Pomysł na prezent dla dziecka rabat 20% - kod "mikolaj"> Sprawdź

Narty skitourowe damskie K2 TALKBACK 84

SKU
10E0602/1011
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 1 349,25 zł 1 799,00 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Narty skitourowe damskie K2 TALKBACK 84

SKU
10E0602/1011

Narty skitourowe damskie K2 TALKBACK 84

K2 Talkback 84 to model doskonałych, uniwersalnych damskich nart skitourowych, najwęższych z kolekcji Back Side, które znakomicie sprawdzą się w czasie uprawiania skitouringu zapewniając maksymalną frajdę z poruszania się oraz zjazdu w kopnym śniegu. Dzięki swojej geometrii oraz parametrom Talkback oferują odpowiednie prowadzenie zarówno podczas zjazdu, jak i w skręcie, a także lekkość podczas podchodzenia. Są bez wątpienia idealnym wyborem dla wszystkich entuzjastów poruszania się po górach zimową porą z użyciem nart. Narty przeznaczone są dla zaawansowanych użytkowników i osób, które nabyły już odpowiednią technikę poruszania się w warunkach pozaprasowych.

K2 Talkback 84 wyposażone są w konstrukcję typu All-Terain Rocker, która charakteryzuje się rocker'em ze stopniowo uniesionym przodem, zadaniem którego jest ułatwienie prowadzenia nart w głębszym puchu, co przekłada się na wyższy komfort zjazdu. Profil narty uniesiony jest również w tylnej części nart, dzięki czemu  łatwiej zachować kontrolę nad nimi, w przypadku zjazdu czy poruszania się w zróżnicowanych warunkach  śniegowych. Optymalna sztywność nart uzyskana została dzięki zastosowaniu rdzenia z drewna paulownia, w ramach konstrukcji Paulownia Tour Lite. Opracowana on została w celu zapewnienia z jednej strony odpowiedniej sztywności narty, z drugiej niskiej wagi. Niewątpliwie dodatkowym atutem modelu Talkback 84 jest specjalnie opracowana górna powłoka Snophobic TopSheet - czyli hydrofobowy materiał umieszczony na wierzchniej części narty, który zapobiega przywieraniu śniegu, co sprawia, że w czasie podchodzenia nie dźwigamy dodatkowego ciężaru w postaci przyklejonego do nart śniegu.

Narty wyposażone zostały w technologię Skin Grommets, czyli specjalne otwory, usytuowane na czubie i piętce, które kompatybilne są z systemem Z-Clip stosowanym w fokach marki K2, który daje możliwość niezwykle prostego i intuicyjnego montażu fok. Otwory umożliwiają również budowę toboganu w przypadku dysponowania łopatą lawinową BCA.

Długości: 153, 160, 167 cm

Wymiary: 118-84-106 mm

Waga: 1176 g przy długości 160 cm

Promień skrętu: 16 m przy długości 160 cm

All-Terrain Rocker niezwykle wszechstronna konstrukcja rockera

Konstrukcja: Torsion Box, Cap Construction, Paulownia Tour Lite

Wierzchnia powłoka Snophobic TopSheet