15% dodatkowego rabatu na wszystko - kod: lato15

Strefa instruktora SITN


Lubimy wspierać tych, dla których sport to pasja!

 

Jeśli jesteś instruktorem SITN, ta wiadomość jest skierowana wprost do Ciebie!  
Sklep internetowy Sportmix, firma Larix Janusz Pieła S.K.A oraz Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN - PZN w ramach partnerskiej współpracy, zachęcają do skorzystania z możliwości indywidualnych zakupów na sprzęt sportowy z RABATEM -35%.

 

Oferujemy szeroką gamę produktów sportowych, takich marek jak: UVEX, K2, ODLO, MEINDL, VIKING, REUSCH, CAMELBAK, SEA TO SUMMIT, PROTEST, STREET SURFING, SILVINI, KILLTEC, BCA ORAZ TREZETA.

Każdy Członek Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa, który posiada aktualną legitymację wraz z opłaconymi składkami członkowskimi może skorzystać z rabatu 35%. Rabat ten naliczany jest od podstawowych cen katalogowych (detalicznych) i nie łączy się innymi akcjami promocyjnymi. Przysługuje na wszystkie produkty z naszej oferty, nawet te z najnowszej kolekcji.

 

W celu złożenia zamówienia z wyżej wymienionym rabatem prześlij nam na nasz adres mailowy: sportmix@sportmix.pl skan legitymacji instruktorskiej. Dzięki temu będziemy mogli przesłać Ci jednorazowy kod rabatowy, do złożenia zamówienia przez naszą stronę Sportmix.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z obsługą sklepu - 33 828 18 30. W przypadku zakupu nieodpowiedniego rozmiaru oferujemy szybką wymianę. Masz również możliwość zwrotu zakupionych produktów.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty dla instruktorów i nabycia sprzętu sportowego w atrakcyjnych cenach!