Mega wyprzedaż odzieży narciarskiej Sprawdź już teraz

Nerki rowerowe

Zadbaj o odpowiedni sposób nawodnienia! Zobacz nasze nerki rowerowe z bidonem lub bukłakiem, które zapewnią Ci łatwy i szybki dostęp do wody – w każdej sytuacji! 

Nerki rowerowe

1 produkt

  1. Nerka CamelBak Podium Flow 4 - C2526/001000
    Nerka CamelBak Podium Flow 4 - C2526/001000
    C2526/001000

Sprawdzone nerki rowerowe

Pojemność, komfort użytkowania oraz wyjątkowa funkcjonalność sprawiają, że nerki rowerowe cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki swojej starannie zaprojektowanej konstrukcji pozwalają swobodnie posegregować narzędzia, dokumenty, drobne przekąski i akcesoria, zapewniając maksymalną radość z jazdy. Nerki na rower, jakie oferujemy w naszym sklepie, są lekkie, pakowne i dobrze wykonane. A co więcej, wyposażone w dodatkowe udogodnienia, w postaci bukłaków lub bidonów na wodę. Nerki CamelBak rowerowe to polecany wybór dla rowerzystów górskich oraz zwolenników jazdy enduro. Za sprawą stabilizującego pasa biodrowego, gwarantują odpowiednie dopasowanie do ciała – nawet podczas jazdy w trudnych warunkach.

 

Sprawdź ofertę nerek rowerowych w sklepie Sportmix.pl i wybierz markowy produkt najwyższej jakości. Zapewniamy dużą różnorodność wzorów i kolorów, które z łatwością można dopasować do własnych potrzeb i preferencji.