15% dodatkowego rabatu na wszystko - kod: lato15

Nerki rowerowe

Zadbaj o odpowiedni sposób nawodnienia! Zobacz nasze nerki rowerowe z bidonem lub bukłakiem, które zapewnią Ci łatwy i szybki dostęp do wody – w każdej sytuacji! 

Nerki rowerowe

1 produkt

  1. Nerka CamelBak Podium Flow 4 - C2526/001000
    Nerka CamelBak Podium Flow 4 - C2526/001000
    C2526/001000
    Od: 299,90 zł
    Od: 299,90 zł

Sprawdzone nerki rowerowe

Pojemność, komfort użytkowania oraz wyjątkowa funkcjonalność sprawiają, że nerki rowerowe cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki swojej starannie zaprojektowanej konstrukcji pozwalają swobodnie posegregować narzędzia, dokumenty, drobne przekąski i akcesoria, zapewniając maksymalną radość z jazdy. Nerki na rower, jakie oferujemy w naszym sklepie, są lekkie, pakowne i dobrze wykonane. A co więcej, wyposażone w dodatkowe udogodnienia, w postaci bukłaków lub bidonów na wodę. Nerki CamelBak rowerowe to polecany wybór dla rowerzystów górskich oraz zwolenników jazdy enduro. Za sprawą stabilizującego pasa biodrowego, gwarantują odpowiednie dopasowanie do ciała – nawet podczas jazdy w trudnych warunkach.

 

Sprawdź ofertę nerek rowerowych w sklepie Sportmix.pl i wybierz markowy produkt najwyższej jakości. Zapewniamy dużą różnorodność wzorów i kolorów, które z łatwością można dopasować do własnych potrzeb i preferencji.