Pomysł na prezent dla dziecka rabat 20% - kod "mikolaj"> Sprawdź

Narty skitourowe damskie K2 WAYBACK 88 W

SKU
10G0601/1011
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 1 874,25 zł 2 499,00 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Narty skitourowe damskie K2 WAYBACK 88 W

SKU
10G0601/1011

Narty skitourowe damskie K2 WAYBACK 88 W

Wypróbowany i sprawdzony flagowy model damskiej kolekcji touringowej K2 - Wayback 88 W to idealne narty na wielkie przygody w terenie. Wyposażone w drewniany rdzeń Paulownia Tour Light, karbonowe wzmocnienia Overdrive i strategicznie rozmieszczony Titanal pod stopami, Wayback 88 W oferuje lekką manewrowość podczas ambitnych alpejskich podjazdów, ale jest wystarczająco mocny, aby sprostać nawet najbardziej zmiennym zjazdom.

Długości: 153, 160, 167

Wymiary: 121 - 88 - 109

Waga: 1154g @ 160

Promień skrętu: 16 M

Przeznaczenie: 

  • touring
  • freeride


TECHNOLOGIA:

 

ALL-TERRAIN ROCKER™:

Narty z tym rockerem posiadają stopniowo uniesiony przód narty (tip) dla zapewnienia wyśmienitej uniwersalności w każdych warunkach. Uniesienie również występuje w tylnej części nart dla zapewnienia kontroli w zmiennym śniegu.

TI SPYNE:

Laminat Titanal opracowany specjalnie dla nart K2 Touring, który radykalnie zwiększa przewidywalność i tłumienie lekkich konstrukcji węglowych, jednocześnie poprawiając stabilność i przyczepność krawędzi.

CARBON OVERDRIVE:

Ściśle tajna konstrukcja z włókien węglowych w nartach skiturowych, która zapewnia im niesamowite prowadzenie. Osiągnięty poziom radości jest trudny do oszacowania :)

SNOPHOBIC™️ TOPSHEET:

Pomaga wyeliminować gromadzenie się śniegu podczas jazdy w górę i w dół.

PAULOWNIA CORE:

Żywe, elastyczne drewno o doskonałym stosunku wagi do wytrzymałości.

 

WIĄZANIA NIE WCHODZĄ W SKŁAD ZESTAWU:

Wiązania narciarskie nie są dołączone ani zainstalowane w ramach tego zakupu. Wszystkie wiązania muszą zostać zamontowane, wyregulowane i przetestowane przez autoryzowanego sprzedawcę przed użyciem.