Pomysł na prezent dla dziecka rabat 20% - kod "mikolaj"> Sprawdź

Narty skitourowe K2 TALKBACK 88

SKU
10E0601/1011
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 1 649,25 zł 2 198,99 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Narty skitourowe K2 TALKBACK 88

SKU
10E0601/1011

Narty K2 TALKBACK 88

 

Talia o szerokości 88 mm na pewno nie zawiedzie podczas ciasnych skrętów między drzewami, zapewniając jednocześnie wystarczająco szeroką powierzchnię, by móć cieszyć się dziewiczym puchem. Teraz nowe Talkback 88, dzięki zastosowaniu drewa z paulowni oraz włókna szklanego, są jeszcze lżejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki technologii TiSpyne  narty perfekcyjnie zachowują się również przy zjeździe. Warto zaznaczyć, że różowa wstążka oznacza, iż część zysków K2 przeznacza na walkę z rakiem piersi u kobiet.

Skin Grommets  - Dziurki na czubku i z tyłu nart w modelach skiturowych. Kompatybilne z systemem Z-Clip w fokach K2 pozwalających w banalny sposób założyć fokę. Dziurki te umożliwiają również budowę toboganu , jeśli tylko w swoim plecaku posiadasz również łopatę BCA.

Carbon Overdrive - Ściśle tajna konstrukcja z włókien węglowych w nartach skiturowych która zapewnia im niesamowite prowadzenie. Osiągnięty poziom radości jest trudny do oszacowania. ????

Snowphobic Topsheet - Hydrofobowy , materiał który zapobiega przylepianiu się śniegu do górnej powierzchni nart. Podczas podchodzenia pod górę nie nosimy zbędnego ciężaru śniegu na nartach. Dla polepszenie ześlizgiwania się śniegu możemy użyć smaru do ślizgów i posmarować również górną część nart.

Titanal – Technologia wykorzystana w nartach skiturowych K2. Metalowa wstawka w srodkowej części nart. Dziei temu lekkie narty skiturowe są usztywnione i zapewniają bardzo dobre właściwości jezdne mimo niskiej wagi.

Długości:153, 160, 167

Taliowanie: 121 – 88 - 109

Promień skrętu:16 m @ 160 cm

Rdzeń: Paulownia Tour Lite.

Konstrukcja: Ti Spyne , Torsion Box, Hybritech Sidewall

Waga: 1150 g @ 160 cm.