Pomysł na prezent dla dziecka rabat 20% - kod "mikolaj"> Sprawdź

Narty skitourowe K2 WAYBACK 106

SKU
10G0200/1011
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 2 249,25 zł 2 999,00 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Narty skitourowe K2 WAYBACK 106

SKU
10G0200/1011

Narty skitourowe K2 Wayback 106

Średnio gruba talia i kształt, który doskonale sprawdza się na miękkim śniegu, sprawiają, że Wayback 106 to oczywisty wybór, gdy jego warstwa jest głęboka, a waga stanowi problem, bo kto chce wędrować pod górę, jeśli zjazd będzie kiepski?
Nasz Ti Spyne (laminat Titanal), snofobiczna warstwa wierzchnia i jednokierunkowa konstrukcja z włókna węglowego łączą się, aby zapewnić niezrównaną wydajność i stabilność podczas zjazdów, a jednocześnie zachować lekkość na długie dni na szlaku. Wskocz w Wayback 106, a będziesz się zastanawiać, dlaczego spędziłeś tyle czasu w kolejkach do wyciągów!

Długości: 172,179,186

Wymiary: 136 - 106 - 124

Waga: 1552g @ 179

Przeznaczenie: 

  • touring
  • puch
  • freeride

TECHNOLOGIA:

 

ALL-TERRAIN ROCKER™:

Narty z tym rockerem posiadają stopniowo uniesiony przód narty (tip) dla zapewnienia wyśmienitej uniwersalności w każdych warunkach. Uniesienie również występuje w tylnej części nart dla zapewnienia kontroli w zmiennym śniegu.

TI SPYNE:

Laminat Titanal opracowany specjalnie dla nart K2 Touring, który radykalnie zwiększa przewidywalność i tłumienie lekkich konstrukcji węglowych, jednocześnie poprawiając stabilność i przyczepność krawędzi.

CARBON OVERDRIVE:

Ściśle tajna konstrukcja z włókien węglowych w nartach skiturowych, która zapewnia im niesamowite prowadzenie. Osiągnięty poziom radości jest trudny do oszacowania :)

SNOPHOBIC™️ TOPSHEET:

Pomaga wyeliminować gromadzenie się śniegu podczas jazdy w górę i w dół.

PAULOWNIA CORE:

Żywe, elastyczne drewno o doskonałym stosunku wagi do wytrzymałości.

 

WIĄZANIA NIE WCHODZĄ W SKŁAD ZESTAWU:

Wiązania narciarskie nie są dołączone ani zainstalowane w ramach tego zakupu. Wszystkie wiązania muszą zostać zamontowane, wyregulowane i przetestowane przez autoryzowanego sprzedawcę przed użyciem.