Marki

Warunki wysyłki

KILLTEC Jest 711 produktów.

Pokazuje 1 - 36 z 711 elementów
-11%

Kurtka męska Killtec – Julor 30779   Kurtka Julor stworzona została specjalnie dla narciarzy oraz snowboardzistów. Nieprzemakalna, wiatroszczelna, a jednocześnie zapewniająca właściwą cyrkulację powietrza, to wręcz idealne połączenie odpowiedniej izolacji termicznej wraz z pełną swobodą użytkowania.   Kurtka Julor posiada szeroki wachlarz zalet....

799,96 zł 711,96 zł
Pokazuje 1 - 36 z 711 elementów
KILLTEC

Kurtki Killtec

W odzieży sportowej, a przede wszystkim narciarskiej jedną z bardziej znanych marek jest Killtec. Niemiecka firma działa od 1981 roku umiejętnie łącząc tradycję z wykorzystaniem najnowszych technologii. Mottem przewodnim działalności firmy jest tworzenie odzieży wygodnej, funkcjonalnej a jednocześnie też spełniającej oczekiwania c...

Kurtki Killtec

W odzieży sportowej, a przede wszystkim narciarskiej jedną z bardziej znanych marek jest Killtec. Niemiecka firma działa od 1981 roku umiejętnie łącząc tradycję z wykorzystaniem najnowszych technologii. Mottem przewodnim działalności firmy jest tworzenie odzieży wygodnej, funkcjonalnej a jednocześnie też spełniającej oczekiwania co do estetyki. Wybierając produkty z serii Killtec można mieć zawsze pewność iż są najwyższej jakości, a co więcej wykonane w sposób zapewniający też maksymalną wygodę. Zaczynając od kurtek, spodni, innych akcesoriów odzieżowych a na butach narciarskich kończąc.

Firma cały czas stara się nadążać za potrzebami rynku dlatego też i poszerza ofertę, nie skupiając się wyłącznie na sportowych produktach ale również oferując ubrania codziennego użytku. Stąd obecna oferta producenta to zarówno odzież zimowa typu casual jak również, outdoor czy klasyczna sportowa. Wyróżnikiem serii i modeli kurtek Killtec są różne stopnie zaawansowania i stopnia zastosowania konkretnych materiałów i rozwiązań w elementach odzieży. Sprawdzając linię odzieży w danym sezonie łatwo się zorientować co do stopnia zaawansowania technicznego z racji tego że oznaczenie serii wzrasta numerycznie. Jednocześnie wszystkie produkty jak kurtki puchowe, kamizelki, spodnie narciarskie są idealnie dopasowane i chronią w odpowiednim stopniu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Dostępne w sklepie serie mające oznaczenia 5000, 10000 i 20000 to odzież charakteryzująca się odpowiednią regulacją termiczną, wygodą użytkowania jak i klasyczną stylistyką nawiązującą do najlepszych tradycji narciarstwa. Sklep sportmix.icono.pl jest oficjalnym sklepem dystrybutora Larix sprzedającego kurtki Killtec na całą Polskę i zagranicę. Podane ceny poszczególnych produktów są cenami brutto. Jeśli wybrany produkt opisany jest jako „na zamówienie” oznacza, że jest on dostępny u producenta i realizowany jest w ciągu 10 dni roboczych od złożenia zamówienia w sklepie sportmix.icono.pl. Klient ma możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia.

Więcej