Podkategorie

Filtry

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

MEINDL Znaleziono 240 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 240 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 240 elementów
MEINDL

Obuwie i akcesoria Meindl

Ile można wiedzieć o projektowaniu oraz wytwarzaniu butów po 300 latach nieprzerwanej praktyki? Na to pytanie mogą odpowiedzieć zarządzający firmą Meindl, czyli najbardziej znaną marką w branży obuwia turystycznego. Zgodnie z misją firmy, Meindl tworzy modele, które łączą tradycje oraz nowe technologie. Meindl stawia przede wszystkim na mistrzostwo w wykonywaniu butów, dzięki czemu komfort łączony jest z ich odpornością na zużycie. Meindl od lat wprowadza z powodzeniem modele, które cenione są przez klientów przez całe dziesięciolecia.
 

Firma Meindl znana jest również z tego, iż w 1976 jeden z właścicieli stworzył przewodnik po obuwiu outdoorowym, dzięki czemu każdy może odpowiednio dobrać obuwie do tego, jaką przewiduje aktywność. Nie dziwi zatem, że w ofercie marki znaleźć można obuwie każdego typu, zaczynając od tego do codziennego użytku, pieszych wycieczek, do spacerów po terenach pagórkowatych, jak również i w góry wysokie oraz wspinaczki górskiej. Kupując buty tej marki, każdy dostaje gwarancję pełnego satysfakcji oraz długiego użytkowania w taki sposób, jaki najbardziej jest preferowany. Czy jest miłośnikiem sporadycznego ruchu po leśnych ścieżkach, czy entuzjastą zdobywania lodowców, wyposażony w buty Meindl będzie poruszać się pewnie i komfortowo.
 

Dlaczego warto kupić obuwie i akcesoria od Meindl w Sportmix.pl?

Sportmix.pl jest oficjalnym sklepem dystrybutora marki Meindl w Polsce. Decydując się na zakup obuwia Meindl w naszym sklepie masz gwarancję oryginalności i najwyższej jakości produktów oraz usług. Zamówienia realizowane są codziennie. Dodatkowo masz 30 dni na zwrot lub bezpłatną wymianę butów.
 

Klasyfikacja twardości podeszwy obuwia w góry i na trekking od producenta Meindl

W 1976 roku Alfons Meindl stworzył Przewodnik Outdorowy Meindl i podzielił obuwie na różne kategorie zastosowania. Dziś dzięki niemu znajdziesz buty perfekcyjnie dobrane do Twoich potrzeb.

  

Aktywność: wypoczynek, użytek codzienny, wycieczki/podróże, spacery
Teren: dobrze utrzymane szlaki, parki, obuwie odpowiednie na każdy  dzień

Aktywność: wycieczki terenowe, niskie góry, pogórze
Teren: dobrze i słabo utrzymane szlaki, ścieżki górskie

Aktywność: wymagające trekkingi w niskich górach, lekkie trekkingi górskie
Teren: nierówne szlaki, strome szlaki górskie

Aktywność: wymagające trekkingi, ostre wspinaczki, wyjścia wysokogórskie
Teren: nierówne szlaki, rumowiska skalne, via ferraty

Aktywność: wyjścia w wysokie góry, wspinaczka lodowa, najtrudniejsze trekkingi Teren: lodowce, bardzo nierówne trasy, teren bez wytyczonych tras, rumowiska skalne, via ferraty

Aktywność: wspinaczka lodowa w rakach automatycznych Teren: teren bez wytyczonych szlaków, lodowce, ekstremalne trasy lodowe, wspinaczka lodowa