Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Producent
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

MEINDL Znaleziono 297 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 297 elementów
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
Pokazuje 1 - 24 z 297 elementów
MEINDL

Buty Meindl

Ile można wiedzieć o projektowaniu oraz wytwarzaniu butów po 300 latach nieprzerwanej praktyki? Na to pytanie mogą odpowiedzieć zarządzający firmą butów Meindl, czyli najbardziej znaną marką w branży obuwia turystycznego. Zgodnie z misją firmy Meindl tworzy modele butów, które łączą tradycje oraz nowe technologie. Meindl stawia przed...

Buty Meindl

Ile można wiedzieć o projektowaniu oraz wytwarzaniu butów po 300 latach nieprzerwanej praktyki? Na to pytanie mogą odpowiedzieć zarządzający firmą butów Meindl, czyli najbardziej znaną marką w branży obuwia turystycznego. Zgodnie z misją firmy Meindl tworzy modele butów, które łączą tradycje oraz nowe technologie. Meindl stawia przede wszystkim na mistrzostwo w wykonywaniu butów, dzięki czemu komfort łączony jest z ich odpornością na zużycie. Meindl od lat wprowadza z powodzeniem modele, które cenione są przez klientów przez całe dziesięciolecia.

Firma butów Meindl znana jest również z tego iż w 1976 jeden z właścicieli stworzył przewodnik po obuwiu outdorowym dzięki czemu każdy może odpowiednio dobrać obuwie do tego jaką przewiduje aktywność. Nie dziwi zatem że w ofercie marki znaleźć można buty każdego typu, zaczynając od butów do codziennego użytku, pieszych wycieczek, do spacerów po terenach pagórkowatych jak również i w góry wysokie oraz wspinaczki górskiej. Kupując buty tej marki każdy dostaje gwarancję pełnego satysfakcji oraz długiego użytkowania w taki sposób jaki najbardziej jest preferowany. Czy jest miłośnikiem sporadycznego ruchu po leśnych ścieżkach, czy entuzjastą zdobywania lodowców, wyposażony w buty Meindl będzie poruszać się pewnie i komfortowo.

Dlaczego warto kupić buty Meindl w Sportmix.pl

Sportmix.pl jest oficjalnym sklepem dystrybutora marki Meindl w Polsce. Decydując się na zakup obuwia Meindl w naszym sklepie masz gwarancję oryginalności i najwyższej jakości produktów oraz usług. Zamówienia realizowane są codziennie. Dodatkowo masz 30 dni na zwrot lub bezpłatną wymianę butów. 

Więcej