ODLO Znaleziono 268 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 268 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 268 elementów
ODLO

Odlo - bielizna termoaktywna, koszulki, bluzy, czapki, rękawiczki

Dla sportowców jak również amatorów bardzo istotny jest komfort a przede wszystkim ochrona organizmu w każdych warunkach atmosferycznych. Specjalistyczne rozwiązania w tym segmencie dostarczane są przez markę ODLO, szwajcarskiego producenta bielizny termoaktywnej oraz odzieży technicznej.

 

Wytrzymałe i odporne na każde warunki atmosferyczne produkty Odlo

Co jest takiego charakterystycznego w marce iż jest ceniona przez amatorów jak również zawodowców? To właśnie ta firma wprowadziła tak zwany system trzech warstw, mający tworzyć kompleksową ochronę dla ciała.

 

Pierwszą warstwę tworzy tak zwana bielizna termoaktywna, bliska skóry oddychająca i przepuszczająca parę wodną. Druga warstwa to bluzy techniczne a trzecia ostatnia kurtki wierzchnie. Wszystkie elementy warstw- posiadają różne właściwości tworzą kompleksowe rozwiązanie gwarantujące osobie aktywnej pełne potrzebny komfort. Główne zadania warstw odzieży marki ODLO to sama izolacja cieplna którą zapewnia bielizna. Ułatwienie termoregulacji to zadanie spełniane przez wszystkie bluzy techniczne-gwarantujące poczucie komfortu. Wreszcie kurtki ODLO dzięki zastosowanej technologii gwarantują ochronę przed silnym wiatrem, deszczem, śniegiem czy samą niską temperaturą.

 

Marka Odlo dla sportowców i wielbicieli aktywności fizycznej

Firma od samego początku wszystkie kolekcje kieruje przede wszystkim do aktywnych osób-takich którym zależy na tym by czerpać maksymalną przyjemność z uprawiania sportu. Oczywistym jest że takie osoby w pierwszej kolejności wymagają od odzieży właśnie komfortu oraz skutecznej ochrony. Wszystkie produkty i akcesoria ODLO zawsze kojarzone są z bardzo dobrą jakością wykonania oraz najwyższą funkcjonalnością. Firma osiąga perfekcję dzięki utrwalaniu osiągnięć i ciągłym wprowadzaniu innowacji. To też przyczynia się do tego że w każdym sezonie kolekcje firmowane przez tą markę mają wpływ na rozwój branży.

 

Sklep sportmix jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki ODLO w Polsce. Wszystkie dostępne produkty klient może otrzymać już następnego dnia po złożeniu zamówienia. W przypadku produktów opisanych jako „na zamówienie” należy liczyć się z koniecznością oczekiwania na niego do 10 dni roboczych. W razie pytań i wątpliwości wystarczy skontaktować się z pracownikami, którzy pomogą dobrać odpowiednio produkt zarówno rozmiarowo jak i pod względem funkcji jaką powinien spełniać.

 

Odzież i akcesoria sportowe od Odlo

Produkty dostępne w naszej ofercie są przeznaczone dla sportowców, turystów, wędrowców i osób, które lubią aktywnie spędzać czas bez względu na pogodę za oknem. Posiadamy bieliznę termoaktywną Odlo, która zapewnia ciału odpowiednią temperaturę, chroni przed zimnem i nie ogranicza ruchów. Oferujemy legginsy, bluzę i koszulkę, które są wykonane z najlepszych i elastycznych materiałów. Każdy z poszczególnych elementów wzmacnia termoregulację i daje poczucie komfortu. Każdy z dostępnych produktów posiada miękkie wkładki izolacyjne, które zapewniają ochronę wrażliwych obszarów ciała. Ponadto znajdziesz u nas również akcesoria takie jak czapka, komin, szalik, rękawiczki, opaska, czy skarpety. Czapka termiczna Odlo zwiększa ciepło na śniegu i na szlaku, jest miękka i przyjemna, a materiał zapewnia szybkie schnięcie i komfort przy skórze. Znakomicie sprawdza się podczas zimowych aktywności i chłodniejszych dni. To tylko kilka przykładów oferowanych przez nas produktów, jeśli chcesz poznać szerzej asortyment Odlo, zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi kategoriami dostępnymi w sklepie.