15% dodatkowego rabatu na wszystko - kod: lato15

BUFF

Original BUFF® narodził się w Igualadzie, 60 kilometrów od Barcelony. Dziś siedziba BUFF®  nadal znajduje się w tym słynnym regionie przemysłu tekstylnego. Tam projektujemy wszystkie nasze nowe kolekcje, a także produkujemy nasze najpopularniejsze produkty. Każdy dzień jest inny. Każda droga jest wyjątkowa. Każda chwila to nowe wyzwanie. W BUFF® jesteśmy pewni, że ewolucja jest jedyną drogą do rozwoju. Droga ciągle się zmienia i jesteśmy na to gotowi. Gdziekolwiek i kiedykolwiek. 

BUFF® rozwijał się przez lata. Obecnie BUFF® projektuje, tworzy i dystrybuuje czapki, szaliki i wiele innych produktów dla rosnącej grupy odbiorców.

BUFF

15 produktów

  1. Czapka z daszkiem BUFF TRUCKER CAP TINAI CAMEL L/XL
    Czapka z daszkiem BUFF TRUCKER CAP TINAI CAMEL L/XL
    BU128595/337

Nasza filozofia

Naszym najpopularniejszym produktem jest wielofunkcyjna chusta Original BUFF®. Z dumą stworzyliśmy oryginalne i praktyczne akcesoria, aby chronić Cię w każdych warunkach pogodowych, od ekstremalnego zimna po wiatr i słońce. 
Produkty BUFF® są nie tylko praktyczne. Wnosimy do wszystkich naszych kolekcji niepowtarzalne uczucie. W rezultacie nasze produkty są idealne do sportów ekstremalnych, wędrówek oraz do użytku codziennego.
Patrzymy dalej, szukamy nowych wyzwań i niebanalnych rozwiązań. Każdego dnia.

 

Prosty wielki pomysł

Rodzinna fabryka na zachodzie Barcelony i jeden prosty pomysł. Joan Rojas projektuje bezszwową chustę z mikrofibry do jazdy na motocyklu. Ludzie to uwielbiają. Niedługo potem rodzi się BUFF®.

Z Barcelony na świat

Wielkie rzeczy muszą być dostępne dla ludzi. BUFF® rozpoczyna międzynarodową przygodę. Francja, Szwajcaria i Niemcy są pierwszymi, w których można kupić chusty. BUFF® jest obecnie sprzedawany w ponad 60 krajach.

Nowe horyzonty: czas czapek!

Długa droga jest jeszcze przed nami, ale stale wybieramy nowe ścieżki. Zawsze wybieramy wyzwanie, a wyzwanie oznacza zmianę. Produkujemy już nie tylko chusty, znacznie rozszerzyliśmy naszą działalność. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie też nakrycia głowy i odzież.

Przenosimy naturę na ulice

Od samego początku wyróżniał nas design. Chcieliśmy stworzyć produkty, które będą dobrze wyglądać podczas uprawiania sportu jak i na co dzień. To było duże wyzwanie, któremu sprostaliśmy.

Prawdziwe sportowe DNA

Zawsze stawialiśmy na sport. Udział w światowych konkursach i tworzenie własnych zespołów pozwoliło nam testować nasze produkty przez najbardziej wymagających sportowców.

Więcej życia

Wierzymy w zmianę i trzymamy się naszych wartości. Projekty tworzymy z sercem. Każdy produkt jest dla nas bardzo ważny. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się życiem.