Podkategorie

Filtry

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

KILLTEC Znaleziono 77 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 77 elementów
KILLTEC

Killtec odzież

W odzieży sportowej, a przede wszystkim narciarskiej jedną z bardziej znanych marek jest Killtec. Niemiecka firma działa od 1981 roku umiejętnie łącząc tradycję z wykorzystaniem najnowszych technologii. Mottem przewodnim działalności firmy jest tworzenie odzieży wygodnej, funkcjonalnej a jednocześnie też spełniającej oczekiwania co do estetyki. Wybierając produkty z serii Killtec można mieć zawsze pewność iż są najwyższej jakości, a co więcej wykonane w sposób zapewniający też maksymalną wygodę. Zaczynając od kurtek, spodni, innych akcesoriów odzieżowych a na butach narciarskich kończąc.

Firma cały czas stara się nadążać za potrzebami rynku dlatego też i poszerza ofertę, nie skupiając się wyłącznie na sportowych produktach ale również oferując ubrania codziennego użytku. Stąd obecna oferta producenta to zarówno odzież zimowa typu casual jak również, outdoor czy klasyczna sportowa. Wyróżnikiem serii i modeli kurtek Killtec są różne stopnie zaawansowania i stopnia zastosowania konkretnych materiałów i rozwiązań w elementach odzieży. Sprawdzając linię odzieży w danym sezonie łatwo się zorientować co do stopnia zaawansowania technicznego z racji tego że oznaczenie serii wzrasta numerycznie. Jednocześnie wszystkie produkty jak kurtki puchowe, kamizelki, spodnie narciarskie są idealnie dopasowane i chronią w odpowiednim stopniu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Dostępne w sklepie serie mające oznaczenia 5000, 10000 i 20000 to odzież charakteryzująca się odpowiednią regulacją termiczną, wygodą użytkowania jak i klasyczną stylistyką nawiązującą do najlepszych tradycji narciarstwa. Sklep sportmix.pl jest oficjalnym sklepem dystrybutora Larix sprzedającego kurtki Killtec na całą Polskę i zagranicę. Podane ceny poszczególnych produktów są cenami brutto. Jeśli wybrany produkt opisany jest jako „na zamówienie” oznacza, że jest on dostępny u producenta i realizowany jest w ciągu 10 dni roboczych od złożenia zamówienia w sklepie sportmix.pl.