Darmowa dostawa od 200zł - 30 dniowe prawo zwrotu

Rękawice bramkarskie męskie Reusch Attrakt SpeedBump zielone - 53/70/039/5556

SKU
53/70/039/5556
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 287,94 zł 449,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 287,94 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Rękawice bramkarskie męskie Reusch Attrakt SpeedBump zielone - 53/70/039/5556

SKU
53/70/039/5556

Rękawice bramkarskie męskie Reusch Attrakt SpeedBump zielone - 53/70/039/5556

Czysta eksplozja energii na Mistrzostwach Świata 22. Ta rękawica gwarantuje jeszcze większe wsparcie na boisku. Technologia Speedbump z trójwymiarowymi kolcmi na powierzchni powierzchni profesjonalnego lateksu meczowgo, zwiększa tarcie między rękawicą a piłką, zapewniając maksymalny chwyt i kontrolę. Dzięki rozszerzonej strefie chwytu gwarantowany jest większy obszar łapania dla jeszcze większej kontroli.

Zastosowane technologie:

  • Grip Speedbump- Trójwymiarowe kolce na powierzchni tego profesjonalnego meczowego lateksu zwiększają tarcie między rękawicą a piłką dla maksymalnej przyczepności i kontroli. WZMOCNIENIE TARCIA
  • Evolution Negative Cut- Latekst jest nawijany wokół czubków palców, co zapewnia ciasne dopasowanie, najlepszą kontrolę nad piłką i maksymalizację powierzchni kontaktu. Wewnętrzna konstrukcja szwów w dolnych częsciach palców zapewnia ciasne, miękkie, elastyczne i ergonomiczne dopasowanie.
  • Elastic Cluff- To sprawdzone zapięcie oparte na wysoce elastycznej tkaninie gwarantuje doskonałe dopasowanie i dodatkowe wsparcie nadgarstka
  • Full Strap - Nasz wypróbowany i przetestowany system mocowania wokół nadgarstka dla maksymalnej stabilności i komfortu.Airvent system - Wysoce oddychający materiał siatkowy zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz rękawicy, zapewniając maksymalną wentylację.
  • Preshaped Construction - Anatomiczny kształt rękawicy i lekko rozstawione palce zwiększają komfort noszenia rękawicy i wspierają naturalną pozycję chwytną.
  • 3D Thumb Crotch - Ta rolowana konstrukcja krokowa między kciukiem a palcem wskazującym pozwala uniknąć kłopotliwych szwów i zapewnia ergonomiczne dopasowanie.
  • Thumb wrap - Lateks dłoni owija się wokół kciuka, aby powiększyć obszar chwytu i stworzyć ergonomiczny kształt.


Skład produktu: 60% Latex, 30% Polyester, 6% Polyamide, 4% Ethylenevinylacetate

Przeznaczenie: model meczowy, trawa naturalna.

7 Kroków jak prawidłowo dbać o rękawice:

1. Wybierz rękawice odpowiednie dla swoich potrzeb
Weź rękawice, które są przeznaczone do rodzaju nawierzchni regularnie graj i warunki pogodowe, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć najbardziej. Wybierz piankę dłoni, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom wymagania. Chociaż wszystkie rękawice Reusch są wykonane z wysokiej jakości materiałów różnią się przyczepnością, amortyzacją i trwałością, w zależności od składu materiału pianki.

2. Wyprać przed pierwszym użyciem
Nigdy o tym nie zapominaj! W celu wyeliminowania pozostałości po mydle niezbędne w procesie produkcji, rękawice przed pierwszym użyciem należy je umyć ciepłą wodą.
Dopiero po tej procedurze rękawice osiągają pełnię swoich możliwości właściwości chwytne.

3. Zwilżaj przed każdą grą.
Zwilż wszystkie rodzaje rękawic bramkarskich przed rozpoczęciem gry. Podczas użytkowania utrzymuj rękawice w stanie lekko wilgotnym.

4. Wyczyść po grze.
Po zakończeniu gry umyj rękawice w ciepłej wodzie (około 35°C). W celu wyeliminowania zabrudzeń pogarszających przyczepność rękawiczek. Nie używaj agresywnych rozpuszczalników ani żrących środków czyszczących. Pierz ręcznie, a nie w pralce. Aby rękawice były idealnie czyste, użyj dodatkowo specjalnego płynu do mycia rękawic.

5. Susz w temperaturze pokojowej.
Pozostaw rękawice do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Przechowywać z dala od grzejników lub innych źródeł bezpośredniego ciepła, co zniszczyłoby lateks.

6. Przechowywać w odpowiednim miejscu.
Nie wystawiaj rękawic na promieniowanie UV, takie jak intensywne słońce lub światło świetlówek, ponieważ może to zaszkodzić przyczepności i trwałości warstwy lateksu. Przechowuj rękawice w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu. Torby bramkarskie to idealne miejsce do przechowywania rękawic.

7. Używać do całkowitego zużycia produktu.
Bardzo miękkie pianki w dłoniach mogą nosić pierwsze ślady użytkowania już po krótkim okresie użytkowania. Wydajność i właściwości chwytne rękawicy pozostaną nienaruszone, aż rękawica całkowicie się zużyje.

Możliwość dokupienia pianki do czyszczenia rękawic Reusch Glove - Wash 51/62/800

Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: REUSCH