15% dodatkowego rabatu na wszystko - kod: lato15

Buty narciarskie K2 ANTHEM 100 - 10D2401/1G

SKU
10D2401/1G
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 1 199,25 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 199,25 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Buty narciarskie K2 ANTHEM 100

Ultralekkie , komfortowe , w pełni termoformowalne. Buty skonstruowane tak, aby zapewnić bardzo łatwe zakładanie oraz odpowiedni flex dla dobrze jedzących pań. Oferowany również w wersji z podgrzewaniem dla zwiększenia komfortu podczas dużego mrozu. Super lekka, skorupa Powelite Shell (waga 1560 gram) dzięki użyciu czerech rodzajów sztywności materiału TPU , buty Anthem K2 posiadają różną twardość w zależności od strefy. Najtwardszą częścią jest umieszczony z tyłu butów materiał Powerfuse Spyne (najbardziej wpływająca strefa na ogólną sztywność konstrukcji) , kolejny , mniejszy stopień twardości to dolna część butów (umieszczona bezpośrednio nad podeszw) , następnie środkowa cześć skorupy (ona również na wpływ na przekaz energii buta na narty) i ostatnia najmiększa , strefa wkładania stopy do buta czyli miejsce bezpośrednio pod klamrami (ta strefa ma największy wpływ na wygodne zakładanie/ściąganie butów). Wszystko po to aby twardość , przekaz energii był znakomity a zarazem waga a co za tym idzie również wygoda były bezkompromisowe. Skorupa ta jest w pełni termoformowalna. Z kolei odpowiedni flex oraz niezrównane dopasowanie do stopy uzyskać można dzięki zastosowanym wkładkom Ultralon. Wkładki Ultralon dopasowują się do indywidualnego kształtu stopy pod wpływem naturalnego ciepła stopy. Możemy również przyśpieszyć ten proces wygrzewając wkładki w specjalnych piecykach. Operację taką zaleca się przeprowadzeniu tylko wykwalifikowanemu serwisowi bootfit. W tym sezonie dostępne również z podeszwami GripWalk.  

Technologie:


Powerfuse Spyne- wspornik w kształcie litery „Y” umiejscowiony z tyłu buta dla zwiększenia wydajności fleksu. Technologia Powerfuse Spyne dodaje siły i mocy podczas jazdy oraz pozwala wyeliminować nadmierne wibracje w trudnych warunkach terenowych.

Energy Interlock- rewolucyjna technologia, która integruje mankiet i skorupę buta bez użycia nitów. Podczas uginania się buta, Energy Interlock rozciągając się gromadzi energię. Dzięki temu uzyskujemy mniejsze naprężenie materiału i tym samym uzyskujemy gładszy, bardziej progresywny flex.

Fast Fit Entry - miękki TPU zaprojektowany w obszarze podbicia skorupy Powerlite dla szybkiego i łatwego zakładania i zdejmowania buta.

Grip Walk Outsoles- system zaprojektowany kompatybilnie z wiązaniem Marker Grip Walk. Stosowany dla lepszej przyczepności i dodatkowego komfortu podczas chodzenia i stania w butach narciarskich. Jednocześnie nie spowalnia butów i wiązania podczas jazdy na nartach. Dostępne jako podkładki już zainstalowane w butach lub sprzedawane oddzielnie.

Cantable Outsoles- Zaawansowany system regulacji buta

Flex: 100

Waga: 1560g (rozmiar 24,5)

Szerokość: 98mm (LV)  100mm (MV)

Wkładka: Lux Fit Pro

Rozmiary: 22,5, 23,5, 24,5, 25,5 26,5, 27,5

Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: K2